Metallica ogłosiła kolejny koncert z orkiestrą po aferze z botami: Chcemy naprawić sprawę z biletami
Aleksandra Degórska
27.03.2019 12:08
Metallica ogłosiła kolejny koncert z orkiestrą po aferze z botami: Chcemy naprawić sprawę z biletami Fot. Rex Features/East News

Wielu fanów nie mogło kupić wejściówek na koncert Metalliki z orkiestrą z powodu botów. Dlatego też muzycy postanowili coś z tym zrobić i zapowiedzieli drugi występ.

W 1999 roku grupa wydała koncertówkę "S&M" nagraną z orkiestrą symfoniczną z San Francisco. 20 lat po tym wydarzeniu Metallica postanowiła ponownie połączyć siły z orkiestrą i tym razem wystąpić 6 września 2019 z okazji otwarcia Chase Center w San Francisco.

Metallica ogłosiła kolejny koncert z orkiestrą po aferze z botami

Ogłoszenie tego koncertu na pewno uszczęśliwiło wielu fanów grupy, jednak wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży biletów dla fanklubów, pojawiły się pewne problemy. Otóż wejściówki szybko zostały wykupione i spora część fanów Metalliki została z niczym. Wejściówki trafiły  na portal StubHub, gdzie ich ceny znacznie wzrosły. Prawdopodobnie za całe zamieszanie odpowiadają boty, które wykupiły bilety na koncert Metalliki z symfonią.

Przeczytaj także

Zespół nie pozostał obojętny na skargi fanów i postanowił zagrać jeszcze jeden koncert z orkiestrą. Występ odbędzie się 8 września 2019 również w San Francisco i sprzedaż wejściówek na to wydarzenie będzie skierowana wyłącznie do członków fanklubu, o czym wspomniała ekipa Metalliki na stronie internetowej:

Wzięliśmy pod uwagę wasze zdanie i wyciągnęliśmy wnioski z wpadki związanej ze sprzedażą biletów. Pracujemy nad tym, żeby to naprawić i cieszymy się, że możemy ogłosić drugi koncert 9 września 2019 w Chase Center w San Francisco.

Jak na razie nie podano szczegółów na temat daty sprzedaży biletów oraz ceny wejściówek. Miejmy nadzieję, że tym razem wielbiciele Metalliki będą mogli bez żadnych problemów kupić bilety na wymarzony koncert.

Przeczytaj także

Metallica zagra koncert w Polsce w 2019

Polska publiczność szykuje się natomiast na nadchodzący występ grupy w Warszawie. Metallica zagra 21 sierpnia 2019 na Stadionie Narodowym, zaś jako support zaprezentują się Ghost i Bokassa.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.