Metallica opublikowała dwa utwory z jubileuszowej edycji „…And Justice For All”

Maciej Koprowicz
07.09.2018 12:25
Metallica opublikowała dwa utwory z jubileuszowej edycji „…And Justice For All” Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Przedsmakiem wyjątkowego wydawnictwa są zremasterowany utwór z oryginalnej wersji albumu i rzadkie nagranie koncertowe.

W 30-lecie premiery słynnego albumu „…And Justice For All”  Metalliki ukaże się jego specjalna edycja. Daniem głównym będzie oczywiście zremasterowana wersja płyty z 1988, z poprawionym dźwiękiem – za remastering odpowiada Greg Fidelman. Fani kalifornijskiej legendy thrashu mogą jednak liczyć także na wiele smakowitych dodatków.

Nowa edycja klasycznego longplaya „Mety” dostępna będzie w różnych formatach – 1CD, 3CD i 2LP oraz z wersjach cyfrowych, a także w specjalnym boksie. Remastered Deluxe Box Set zawiera 11 płyt CD, 6 winyli oraz 4 DVD. Więcej informacji o nim znaleźć możecie na stronie internetowej Metalliki.

Zespół na swoim kanale na YouTube, Metallica TV udostępnił przedsmak nowego wydawnictwa w postaci dwóch utworów. Pierwszy to „Dyers Eve” z podstawowej wersji oryginalnego albumu, ze zremasterowanym dźwiękiem. Posłuchajcie:

Drugim udostępnionym utworem jest „Eye Of The Beholder” z koncertu w Hammersmith Odeon w Londynie, który Metallica dała 10 października 1988. Nagranie znaleźć będzie można na Remastered Deluxe Box Set oraz w wersji 3-CD Expanded Edition.

Metallica „…And Justice For All” – kiedy premiera nowej edycji?

Nowa edycja albumu we wszystkich formatach ukaże się 2 listopada 2018. W Polsce dystrybutorem jest Universal Music Polska.

Metallica – reedycje albumów

To nie pierwszy album Metalliki, który doczekał się tak imponującego, nowego wydania. Wcześniej fani otrzymali równie bogate reedycje „Kill 'Em All”, „Ride The Lightning”„Master Of Puppets”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.