Metallica opublikowała oficjalne wideo z koncertu w Belgii. Muzycy zagrali na nim "St. Anger"
Joanna Chojnacka
03.07.2019 10:44
Metallica opublikowała oficjalne wideo z koncertu w Belgii. Muzycy zagrali na nim "St. Anger" Fot. kadr z wideo

16 czerwca 2019 roku Metallica zagrała w Brukseli. Zespół wykonał wówczas tytułowy utwór z ich ósmego albumu "St. Anger".

Od 1 maja 2019 roku trwa europejska część trasy WorldWired Tour Metalliki. Grupa rozpoczęła swoje koncerty na naszym kontynencie w Portugalii. Aktualnie zespół ma przerwę w graniu, jednak wraca do koncertowania już 6 lipca, kiedy to muzycy odwiedzą fanów w Berlinie. Zaplanowane występy obejmą również Polskę.

Metallica zagrała "St. Anger" w Belgii 

Przeczytaj także

Metallica postanowiła zrobić niespodziankę słuchaczom i opracowała nową koncertową setlistę. Muzycy poza nieśmiertelnymi hitami, bez których nie można sobie wyobrazić ich występu, takimi jak "Nothing Else Matters" czy "Master Of Puppets", sięgają także po kompozycje niesłyszane na żywo od lat. Wśród nich znalazł się między innymi utwór "No Leaf Clover", "Frantic" czy "St. Anger".

Ostatnią z kompozycji artyści wykonali między innymi w Belgii podczas koncertu na Koning Boudewijnstadion w Brukseli. 

Metallica w Polsce

Metallica zagra koncert w Polsce już 21 sierpnia 2019 roku. Muzycy odwiedzą nasz kraj w ramach europejskiej odsłony trasy WorldWired Tour i wystąpią na Stadionie Narodowym w Warszawie. W roli gości specjalnych na imprezie pojawi się również grupa Ghost i Bokassa.

Zobacz też: Miley Cyrus wykonała piosenki Metalliki i Led Zeppelin na Glastonbury 2019 [WIDEO] 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.