04.03.2019 15:23

Metallica po raz pierwszy zagrała na żywo "Here Comes Revenge"

Ku zaskoczeniu publiczności zebranej w Teksasie, Metallica 2 marca 2019 roku po raz pierwszy w historii zagrała jeden z utworów z najnowszej płyty.

Metallica
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Chociaż płyta "Hardwired...To Self-Destruct" została wydana w listopadzie 2016 roku, to nie wszystkie kawałki umieszczone na krążku doczekały się swojej premiery. Metallica od premiery albumu kontynuuje trasę "WorldWired", a wkrótce po raz kolejny przyjedzie do Europy. Na jednym z ostatnich koncertów, muzycy zaskoczyli swoich fanów.

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Wiemy, ile zarobiła Metallica podczas WorldWired Tour. Zespół sprzedał przeszło 1,5 miliona biletów

Metallica - "Here Comes Revenge" na żywo

2 marca 2019 roku grupa Metallica zagrała w Lubbock w Teksasie. Publiczność zgromadzona w United Supermarkets Arena miała wiele szczęścia. Zespół podczas koncertu po raz pierwszy w historii wykonał utwór "Here Comes Revenge" z najnowszej płyty "Hardwired...To Self-Destruct". Jeden z fanów nagrał występ i udostępnił wideo na portalu YouTube, możecie obejrzeć je poniżej:

Metallica zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Liderzy Wielkiej Czwórki thrash metalu już wkrótce pojawią się w Polsce. Metallica zagra koncert 21 sierpnia 2019 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Oprócz ekipy Hetfielda i Ulricha na scenie pojawi się też grupa Ghost oraz Bokassa.

Sprawdź: >>A co gdyby "Enter Sandman" Metalliki grał David Bowie?<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Metallica