12.03.2019 13:09

Metallica pobiła rekord frekwencji na ostatnim koncercie w Louisville

9 marca 2019 roku Metallica zagrała w Kentucky’s KFC Yum! Center w Louisville. Lars Ulrich podziękował fanom za rekordową frekwencję na wydarzeniu. 

Lars Ulrich
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Zespół Metallica od niemal 40 lat przyciąga na swoje koncerty tłumy fanów. Podczas trasy WorldWired Tour grupa sprzedała ponad 1,5 miliona biletów. Co ciekawe, kapela nadal potrafi ich zaskoczyć i zapewnić świetne show na swoich występach. Na początku marca 2019 roku muzycy po raz pierwszy wykonali na żywo utwór z ich ostatniej płyty "Here Comes Revenge". Ostatnio muzycy coraz częściej sięgają na scenie także po covery. W Kansas zagrali własną interpretację utworu... Kansas, a w Birmingham "Sweet Home Alabama" Lynyrd Skynyrd.

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Blogerka modowa nie zna Metalliki i zachwyciła się bluzą z napisem "Metallic"

Metallica pobiła rekord frekwencji na ostatnim koncercie w Louisville

Metallica to jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Dlatego nie dziwi fakt, że Lars Ulrich poinformował na swoim Instagramie, że podczas koncertu w Kentucky’s KFC Yum! Center w Louisville 9 marca 2019 roku, grupie udało się pobić rekord frekwencji. Na imprezie pod sceną bawiło się 23 tysiące osób. 

"

Louisville... jesteście na szczycie listy! Tłum 23 tysięcy osób świetnie się bawiło i dało nam nieziemską energię podczas niedzielnego występu. Co to był za wieczór! Dziękuję wszystkim miejscowym i przyjezdnym, którzy przybyli na nasz koncert mimo niesprzyjającej pogody i przyczynili się do pobicia rekordu frekwencji.

Wspominam o rekordzie, bo to nadal dla mnie zadziwiające. Że metallikowa rodzina to starzy, młodzi, nowi fani i ci, którzy mają za sobą już nasze koncerty. Wszystkich łączy muzyka, wydarzenia i doświadczenia, a my dzięki nim pobijamy rekordy.

To jest siła, która pozwala nam robić to razem. Te szalone rekordy są dla Was i są Waszą zasługą. Dziękuję. "

Metallica wystąpi na koncercie w Polsce w 2019 roku

Metallica zagra koncert w Polsce już 21 sierpnia 2019 roku. Impreza odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym w ramach trasy WorldWired Tour. Oprócz liderów Wielkiej Czwórki Thrashu polscy słuchacze będą mogli usłyszeć występy grup Ghost oraz Bokassa.

Sprawdź: >>Które utwory z "Master Of Puppets" lubi najbardziej Kirk Hammett?<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Metallica Lars Ulrich