16.12.2016 10:14

Metallica podała „Enter Sandman” na dziale mięsnym supermarketu

Słuchamy jej utworów, kupujemy (na potęgę) najnowszą płytę, czytamy o niej książki... A czasem zapominamy, że jej muzycy też muszą chodzić na zakupy jak zwyczajni ludzie.

Metallica podała „Enter Sandman” na dziale mięsnym supermarketu
foto: Vladimir Kirakosyan, CC BY-SA 3.0 + Merijn Bos, CC BY-SA 3.0

Popołudnie po ciężkim dniu w pracy. Resztkami sił musimy jeszcze iść do sklepu sygnowanego niemieckim szyldem ze zbyt dużą liczbą spółgłosek lub kropkowanym chrząszczem, żeby było co jeść. Na zewnątrz zimno, wewnątrz pełno zmęczonych życiem starszych ludzi, którzy tylko przeklinają na czym świat stoi... A co gdyby spotkać w takim miejscu Metallicę?

Takie rzeczy, niestety, prawdopodobnie tylko w Stanach Zjednoczonych - mamy jednak dla Was nagranie, które daje pewne wyobrażenia o takiej sytuacji. Sprzedawca na dziale mięsnym jednego z supermarketów w Hollywood miał okazję spotkać muzyków Metalliki w komplecie: Jamesa Hetfielda, Larsa Ulricha, Kirka Hammetta i Roberta Trujillo w towarzystwie amerykańskiego komika, Billy'ego Eichnera.

A że ekipa akurat puszczała w sklepie „Enter Sandman”, to postanowił sobie z nią pośpiewać. Oczywiście muzycy odpowiednio go wspomogli, ale i byli pod wrażeniem jego zaangażowania w słynny refren. Czy można to traktować jako zapowiedź pełnoprawnego „Mięsnego albumu”? Pewnie jeszcze nie, ale nie zdziwimy się, jeśli wkrótce zobaczymy więcej materiału z tego supermarketu...

Na razie obejrzyjcie poniższe wideo:

Tymczasem Metallica nie próżnuje przy promowaniu „Hardwired... To Self-Destruct” i prócz teledysków do wszystkich utworów non-stop pojawia się w programach telewizyjnych i internetowych, jak choćby show Jimmy'ego Fallona. Tym razem pojawiła się również u Jimmy'ego Kimmela, gdzie wzięła udział w quizie wiedzy na temat swojej twórczości, mierząc się z superfanem wybranym spośród setek chętnych.

Jaki był wynik tego starcia? Zobaczcie poniżej:

A Wam jaka najdziwniejsza rzecz przytrafiła się w supermarkecie?

Jakub Gańko
Tagi: Metallica Duperele