28.11.2018 12:25

Metallica podziękowała fanom z Polski. "Kochamy dla Was grać!"

Zespół Metallica udostępnił na swoim oficjalnym profilu podziękowania dla polskich fanów. Muzycy poinformowali, że uwielbiają grać w naszym kraju.

Metallica
foto: Romana Makówka

Firma Ticketmaster zajmująca się sprzedażą i dystrybucją biletów zorganizowała plebiscyt na najlepiej zapamiętane wydarzenie w 2018 roku. Polscy fani jednogłośnie opowiedzieli się po stronie rocka. Trzecie miejsce zajął festiwal "Rock na Bagnie", drugie koncert Guns N' Roses w Chorzowie, a pierwsze krakowski występ Metalliki w Tauron Arenie. Zespół nie zignorował tego wyróżnienia i napisał oficjalną wiadomość do fanów mieszkających w Polsce.

Metallica dziękuje fanom z Polski

Niedługo po ogłoszeniu wyników w plebiscycie Ticket of the Year 2018, na Facebooku Metalliki pojawiła się wiadomość, która na pewno ucieszy każdego fana zespołu w Polsce. 

"

Wielkie dzięki dla naszych fanów w Polsce, którzy sprawili, że wygraliśmy w plebiscycie Ticketmaster’s Ticket of the Year 2018. Kochamy dla Was grać i cieszymy się, że Wam również się to podoba. Wszyscy jesteście świetni. "

Meta Ticket

Metallica nie tylko wygrała w kategorii najlepszego polskiego koncertu 2018 roku wspieranego przez Ticketmaster. Fani uznali też, że przyszłoroczny występ zespołu to najbardziej oczekiwane wydarzenie muzyczne 2019 roku. Liderom Wielkiej Czwórki udało się pokonać tym samym U2 i KISS.

Metallica zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Metallica ponownie pojawi się w Polsce 21 sierpnia 2019 roku. Formacja zagra koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie w towarzystwie grup Ghost i Bokassa. Bilety na wydarzenie trafiły do ogólnej sprzedaży 28 września 2018 roku.

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Metallica