18.09.2018 13:31

Metallica udostępniła kolejne koncertowe nagranie. Zobacz, jak grupa grała „Harvester of Sorrow” w 1991

Zobaczcie nagranie Metalliki, które ukaże się na reedycji płyty „…And Justice For All”.

Metallica udostępniła kolejne koncertowe nagranie. Zobacz, jak grupa grała „Harvester of Sorrow” w 1991
foto: kadr z wideo

„…And Justice For All” w 2018 roku obchodzi 30. urodziny. Z tej okazji Metallica wyda reedycję kultowego wydawnictwa. Jubileuszowa wersja płyty została zremasterowana pod czujnym okiem Grega Fidelmana i będzie dostępne w formatach 1CD, 3CD, 2LP oraz w serwisach cyfrowych.

Oczywiście nie może zabraknąć ciekawych rarytasów dla fanów Metalliki - na specjalnym boksie pojawią się m.in. wcześniej niepublikowane materiały wideo. Zespół udostępnił już kilka fragmentów z tego wydawnictwa, żeby zachęcić swoich wielbicieli do kupna reedycji płyty - a wizja wcześniej niepublikowanych materiałów mocno kusi.

Metallica udostępniła koncertowe nagranie „Harvester of Sorrow” z 1991 roku

Dotychczas zobaczyliśmy koncertowe wykonanie „Blackened” z 1989 roku, jak również „Eye Of The Beholder” z koncertu w Hammersmith Odeon w Londynie z 1988 roku. Na tym jednak nie koniec, bo Metallica podzieliła się jeszcze wideo z występu na Monsters of Rock Festival w Donington w Wielkiej Brytanii. 

Zobaczcie, jak w 1991 roku Metallica zagrała utwór Harvester of Sorrow”:

Metallica „…And Justice For All” – kiedy premiera nowej edycji?

Nowa edycja albumu we wszystkich formatach ukaże się 2 listopada 2018. W Polsce dystrybutorem jest Universal Music Polska.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Metallica