Metallica stworzyła specjalne koszulki na koncert w Warszawie
21.08.2019 10:26
Metallica stworzyła specjalne koszulki na koncert w Warszawie Fot. Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Podczas warszawskiego koncertu Metalliki, fani z Polski będą mogli kupić specjalne pamiątkowe koszulki. Na T-shirtach widnieje Pałac Kultury.

Jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki metalowej i rockowej, Metallica powraca do Polski. 21 sierpnia 2019 roku muzycy po raz 12. wystąpią dla wiernej publiczności z naszego kraju. Chociaż artyści odwiedzają Polskę regularnie, zainteresowanie biletami na ich występy nie spada, a muzycy są w stanie wyprzedać nawet Stadion Narodowy w Warszawie w zawrotnym tempie.

Metallica stworzyła koszulki na koncert w Warszawie

Metallica postanowiła przygotować kilka niespodzianek dla swoich fanów. Muzycy tworzą specjalny merch dedykowany każdemu państwu, w którym występują w ramach trasy WorldWired Tour. Artyści przygotowali między innymi pamiątkowy plakat z koncertu, nawiązujący do historii Polski.

Przeczytaj także

Na Instagramie firmy Probity, która odpowiada za produkcję metallicowych gadżetów, pojawił się wzór specjalnej koszulki stworzonej na koncert w Warszawie. Na grafice widzimy symbol miasta - Pałac Kultury oraz hasło "Warszawa" napisane charakterystycznym dla Metalliki fontem. T-shirty będą dostępne na stoisku zespołu podczas koncertu oraz online na oficjalnej stronie internetowej.

Jaki cover zagra Metallica na koncercie w Polsce?

Metallica podczas trasy WorldWired poza dedykowanymi wszystkim krajom gadżetami, postanowiła także uatrakcyjnić swoje koncerty. Kirk Hammett i Rob Trujillo w każdym z odwiedzanych państw wykonują znany w danym miejscu lokalny hit. W 2018 roku w Polsce wybrzmiał utwór Dżemu, a fani od miesięcy zastanawiają się, jaki numer usłyszą 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym. W naszej sondzie wygrała kompozycja Nocnego Kochanka "Czarna Czerń", jednak biorąc pod uwagę, że w Pradze muzycy ponownie wykonali "Jozina z Bazin", być może w Warszawie sytuacja także się powtórzy. 

Zobacz też: Piękny gest Metalliki. Zespół wspomógł szpital onkologiczny dla dzieci w Rumunii 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.