Metallica udostępniła wyjątkowy koncert z 2012 roku. Zagrała wtedy materiał z "Black Album" [WIDEO]

12.05.2020 13:21
Metallica udostępniła wyjątkowy koncert z 2012 roku. Zagrała wtedy materiał z "Black Album" [WIDEO] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchajcie, jak piosenki z "Czarnego Albumu" Metalliki zabrzmiały na żywo podczas koncertu w Austrii.

Jak co tydzień, Metallica opublikowała kolejne nagranie koncertu, by umilić czas swoim fanom podczas domowej kwarantanny oraz zebrać pieniądze na rzecz organizacji charytawnej zespołu - All Within My Hands. Jaki koncert tym razem możemy obejrzeć?

Metallica udostępniła wyjątkowy koncert z 2012 roku. Zagrała wtedy materiał z "Black Album" [WIDEO]

Thrashmetalowcy udostępnili koncert z 2012 roku w Austrii. W ramach specjalnej trasy, Metallica wówczas grała w całości materiał z „Black Album” – najlepiej sprzedającego się krążka kapeli, ale też mocno kontrowersyjnego w środowisku Metalliki. Koncert możecie obejrzeć za darmo na YouTubie.

Przeczytaj także

Muzycy Metalliki również zostali w domu. Kirk Hammett postanowił wykorzystać wolny czas i zaczął pracować nad nowym materiałem Metalliki chwaląc się na social mediach, że właśnie wymyśla nowe riffy. Na razie nie wiadomo, kiedy mielibyśmy się spodziewać nowego materiału od Metalliki.

Zobacz także: Metallica planuje wydać nową płytę. Kiedy premiera?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.