Metallica udostępniła koncertowe nagranie z Monachium. Posłuchaj "The Call Of Ktulu" [WIDEO]

29.08.2019 10:17
Metallica udostępniła koncertowe nagranie z Monachium. Posłuchaj "The Call Of Ktulu" [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Zespół zadowolił wielu swoich fanów grając kawałek z albumu "Ride the Lightning". Obejrzyjcie, jak piosenka "The Call Of Ktulu" wypadła na żywo.

Metallica co rusz publikuje nagrania z koncertów w ramach swojej trasy WorldWired - m.in. podzieliła się nagraniem "St. Anger" z warszawskiego koncertu. Zespół zakończył europejską odnogę tournee i postanowił cofnąć się w czasie do koncertu w Monachium 23 sierpnia 2019. Grupa wówczas wystąpiła na Olympiastadion i zagrała takie hity, jak chociażby "The Unforgiven", "One" czy "Seek & Destroy".

Metallica udostępniła koncertowe nagranie z Monachium. Posłuchaj "The Call Of Ktulu" [WIDEO]

Na koncercie w Monachium Metallica wykonała "The Call Of Ktulu" z płyty "Ride the Lightning", który nieczęsto pojawia się na występach kapeli. Posłuchajcie, jak Metallica wypadła w tym kawałku na występie w Niemczech:

Przeczytaj także

Metallica zagrała w Polsce w sierpniu 2019

Metallica wystąpiła 12. raz w Polsce 21 sierpnia 2019 grając na PGE Narodowym. Podczas dwugodzinnego show kapela zagrała cover Czesława Niemena "Sen o Warszawie", który spotkał się z gorącym przyjęciem fanów. 2 dni później Metallica podzieliła się wideo, w którym podziękowała swoim polskim wielbicielom za przybycie na koncert. W każdym kraju, w którym akurat koncertuje, zespół przekazuje sporą kwotę na rzecz organizacji charytatywnej. Metallica przekazała ponad 200 tysięcy złotych na rzecz polskiego hospicjum dla dzieci.

Zobacz także: Koncert Metalliki w Warszawie będzie dostępny do pobrania za darmo oraz trafi na płyty

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.