13.09.2018 13:05

Metallica udostępniła koncertowe wykonanie „Blackened” z 1989 roku

Czas powspominać stare, dobre czasy. Jak Metallica prezentowała się w 1989 roku?

Metallica z nagraniem
foto: kadr z wideo

30 lat po ukazaniu się płyty „…And Justice For All” Metallica postanowiła wydać reedycję tego krążka. Oczywiście na fanów czeka mnóstwo rarytasów, jak chociażby wcześniej niepublikowane nagrania z koncertów, gdy muzycy byli jeszcze piękni i młodzi. 

Wydawnictwo pojawi się na sklepowych półkach 2 listopada 2018 i im bliżej do premiery, tym więcej nagrań udostępnia Metallica, by zachęcić fanów do kupna reedycji płyty. Tym razem w internecie pojawiło się koncertowe nagranie Blackened z 1989 roku w Mountain View.

Metallica z nagraniem z reedycji „…And Justice For All”

Zobaczcie, jak Metallica grała, gdy muzycy mieli po 26-27 lat.

Jubileuszowa wersja „…And Justice For All” została zremasterowana pod czujnym okiem Grega Fidelmana. Wydawnictwo będzie dostępne w formatach 1CD, 3CD, 2LP oraz w serwisach cyfrowych.

foto: materiały prasowe

W specjalnym boksie znajdą się niewydane wcześniej demówki i nagrania koncertowe, wywiady, teksty piosenek, jak również niepublikowane zdjęcia Rossa Halfina wydane w 120-stronicowej książce. W sumie w boksie znajdzie się aż 11 płyt CD, 6 winyli oraz 4 DVD. Więcej informacji o wydawnictwie znajdziecie na stronie internetowej Metalliki.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Metallica