28.08.2019 09:41

Metallica udostępniła oficjalne wideo z koncertu w Warszawie

21 sierpnia 2019 roku Metallica zagrała koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie. Muzycy zaprezentowali oficjalne wideo z występu. 

Metallica
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie po raz 12. odwiedził Polskę. Metallica wystąpiła na Stadionie Narodowym w Warszawie i wyprzedała obiekt, w którym podczas koncertów mieszczą się przeszło 72 tysiące ludzi.  Muzycy specjalnie z okazji kolejnej europejskiej odsłony trasy WorldWired przygotowali zaskakujące setlisty. Rzadko grane kawałki na koncertach Metalliki wybrzmiały także w Warszawie.

Metallica "St. Anger" z koncertu w Warszawie

Wśród nich pojawił się tytułowy numer z płyty "St. Anger". Było to pierwsze wydawnictwo nagrane po odejściu z zespołu basisty Jasona Newsteda, które nie spotkało się z wielkim entuzjazmem fanów oraz krytyków. Okazało się, że właśnie kompozycja o świętym gniewie trafiła na oficjalne wideo z koncertu Metalliki w Warszawie. Muzycy opublikowali nagranie w wersji HD na swoim oficjalnym kanale na YouTubie.

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Metallica przekazała ponad 200 tysięcy złotych na rzecz polskiego hospicjum dla dzieci

Cały koncert ze Stadionu Narodowego w Warszawie można pobrać z oficjalnej strony zespołu w formie nagrań audio. Jeśli jesteście posiadaczami biletu z występu Metalliki w Warszawie pliki mp3 możecie pobrać za darmo

Zobacz też: Metallica podziękowała za koncert Polakom na specjalnym nagraniu 

Tagi: Rock News Metallica