Metallica udostępniła oficjalne wideo z koncertu w Warszawie

28.08.2019 09:41
Metallica udostępniła oficjalne wideo z koncertu w Warszawie Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

21 sierpnia 2019 roku Metallica zagrała koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie. Muzycy zaprezentowali oficjalne wideo z występu. 

Jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie po raz 12. odwiedził Polskę. Metallica wystąpiła na Stadionie Narodowym w Warszawie i wyprzedała obiekt, w którym podczas koncertów mieszczą się przeszło 72 tysiące ludzi.  Muzycy specjalnie z okazji kolejnej europejskiej odsłony trasy WorldWired przygotowali zaskakujące setlisty. Rzadko grane kawałki na koncertach Metalliki wybrzmiały także w Warszawie.

Metallica "St. Anger" z koncertu w Warszawie

Wśród nich pojawił się tytułowy numer z płyty "St. Anger". Było to pierwsze wydawnictwo nagrane po odejściu z zespołu basisty Jasona Newsteda, które nie spotkało się z wielkim entuzjazmem fanów oraz krytyków. Okazało się, że właśnie kompozycja o świętym gniewie trafiła na oficjalne wideo z koncertu Metalliki w Warszawie. Muzycy opublikowali nagranie w wersji HD na swoim oficjalnym kanale na YouTubie.

Przeczytaj także

Cały koncert ze Stadionu Narodowego w Warszawie można pobrać z oficjalnej strony zespołu w formie nagrań audio. Jeśli jesteście posiadaczami biletu z występu Metalliki w Warszawie pliki mp3 możecie pobrać za darmo

Zobacz też: Metallica podziękowała za koncert Polakom na specjalnym nagraniu 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.