05.09.2015 14:40

Metallica ujawni potwora...

Kapela już niebawem odkryje oblicze monstrum, które było tematem przewodnim do stworzenia utworu „The Call Of Ktulu”. Co to oznacza dla fanów?

Metallica ujawni potwora...
foto: facebook.com

Metallica ujawni gadżety z wyjątkowo zasłużonym dla historii muzyki potworem. Pamiątki z grafiką stworzoną przez Richeya Becketta trafią do sprzedaży w internetowym sklepie kapeli – Met Store – już 10 września 2015 roku o godzinie 21.00 naszego czasu.

Potwora będziecie mogli nosić na koszulce oraz powiesić na ścianie – monstrum zagości na reprodukcji wydrukowanej w dwóch wersjach kolorystycznych.

Członkowie Met Clubu będą mieli wyłączny dostęp do gadżetów przez tydzień. Po tym czasie, koszulki i obrazki zostaną udostępnione szarym obywatelom bez ograniczeń.

„The Call Of Ktulu” (w oryginale „When Hell Freezes Over”) został napisany przez Jamesa Hetfielda, Larsa Ulricha, Cliffa Burtona i byłego gitarzystę Metalliki Dave'a Mustaine'a. Niespełna dziewięciominutowy instrumentalny utwór, który zamykał album „Ride the Lightning” wydany w 1984 roku, został zainspirowany przez opowiadanie grozy „The Call Of Cthulhu” H.P. Lovecrafta.

James Hetfield nie tak dawno ujawnił oblicze swojego wewnętrznego potwora... Muzyk wcielił się w rolę zombie w ramach akcji charytatywnej, która miała na celu pomoc w znalezieniu pracy dla weteranów wojennych.

Chcielibyście mieć takie potworne koszulki lub obrazy?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Metallica