Metallica w halloweenowych maskach wykonała "Seek and Destroy" [WIDEO]
23.10.2020 11:10
Metallica w halloweenowych maskach wykonała "Seek and Destroy" [WIDEO] Fot. shutterstock.com

Metallica na Halloween? A dlaczego by nie? Muzycy zagrali jeden ze swoich hitów w maskach rodem z horrorów. Oto wyjątkowa wersja "Seek and Destroy".

Podczas Halloween fani rocka wybierają numery Alice'a Coopera czy też Roba Zombiego - prawdziwych wielbicieli horrorów. Jednak również Metallica ma w swoim repertuarze występ, który warto puścić podczas imprezy halloweenowej.

Metallica na Halloween. "Seek and Destroy" w maskach

O tym, że Kirk Hammett jest ogromnym fanem filmów grozy, a jego ulubione święto to zapewne Halloween - nie trzeba przypominać. Kolekcja gadżetów muzyka doczekała się nawet wystawy, a gitara z motywami filmowymi nadal jeździ z nim na koncerty. W 2009 roku w mroczny klimat wczuli się jednak wszyscy członkowie zespołu.

Metallica w maskach na Halloween

Koncert Metalliki w Quebec City przypadł wówczas na 31 października. Muzycy stwierdzili, że chcą uczcić z fanami wyjątkową halloweenową noc. Pod koniec koncertu muzycy założyli na twarze maski potworów rodem z horrorów i wykonali hit "Seek and Destroy".

Przeczytaj także

Niektóre źródła podawały, że muzycy zaopatrzyli się w przebrania w ostatniej chwili, a plastik, z którego zostały wykonane strasznie śmierdział. Cóż, czego się nie robi dla fanów.

Nagranie z pamiętnego koncertu możecie zobaczyć poniżej:

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.