Metallica wydała piwo Enter Night Pilsner. Czy będzie dostępne w Polsce?

Aleksandra Degórska
14.01.2019 14:49
Metallica wydała piwo Enter Night Pilsner. Czy będzie dostępne w Polsce? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Kapela podzieliła się informacją o nowym trunku Enter Night. Sprawdźcie, gdzie będzie dostępne piwo od Metalliki.

Coraz więcej kapel decyduje się na wydawanie piw sygnowanych swoim logotypem. Zespoły starają się współpracować z najlepszymi firmami, by zaspokoić pragnienie swoich wymagających fanów. Również Metallica postanowiła pokusić się o własne piwo. Thrashmetalowa legenda kolejny raz zaprosiła do współpracy Stone Brewing.

Enter Night - nowe piwo od Metalliki

Nazwa piwa oczywiście musiała nawiązywać do twórczości Metalliki - i tak oto mamy Enter Night, niemiecki pils w designerskiej puszce, która również nawiązuje do stylistyki kapeli. Fani mogli już skosztować trunek na ostatnich koncertach Metalliki. Teraz zespół ogłosił, że piwo będzie dostępne w Ameryce, Europie, Australii, jak również w Chinach. Na stronie Arrogant Consortia można sprawdzić, gdzie znajdziemy piwo Metalliki.

foto: metallica.com Fot. foto: metallica.com

Tak Metallica zachwala projekt ze Stone Brewing:

Współpraca układała się świetnie i nie możemy się doczekać, gdy podzielimy się tym trunkiem z wami. Braliśmy udział w procesie powstawania piwa razem z utalentowaną załogą Stone Brewing.

Oczywiście nie jest to pierwsze piwo sygnowane logiem Metalliki. W 2015 roku zespół rozpoczął współpracę z firmą Budweiser.

Metallica na koncercie w Polsce w 2019

Wszystko wskazuje na to, że piwo prawdopodobnie znajdziemy na polskim koncercie zespołu. Metallica zagra 21 sierpnia 2019 na PGE Narodowym w Warszawie. Jako support zaprezentują się Ghost i Bokassa.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.