21.01.2019 14:33

Metallica zagrała cover Judas Priest z Larsem Ulrichem na wokalu

Posłuchajcie, jak muzycy Metalliki wypadli w piosence "Delivering The Goods" Judas Priest.

Lars Ulrich
foto: kadr z wideo

Dawno, dawno temu Metallica zastanawiała się, czy może nie zmienić wokalisty. James Hetfield nie sprawdzał się za bardzo w roli frontmana, dlatego też pojawił się pomysł, by za mikrofon chwycił Lars Ulrich. Gdyby do tego doszło, losy Metalliki potoczyłyby się zupełnie inaczej. Jak brzmiałaby wówczas kapela? Odpowiedź znajdziecie w poniższym nagraniu.

Metallica zagrała cover Judas Priest

Podczas próby Metalliki 18 października 2018 w Pittsburgh w stanie Pensylwania kapela postanowiła zagrać tym razem cover. Jak wiadomo muzycy mają słabość do dobrego europejskiego heavymetalu, zatem nic dziwnego, że artyści wykonali właśnie cover Judas Priest. Ich wybór padł na piosenkę "Delivering The Goods" z płyty "Killing Machine". Tym razem na wokalu pojawił się Lars Ulrich, który multitasking opanował do perfekcji, bo cały czas bębnił na perkusji. Co więcej muzyk starał się udawać Roba Halforda - czy udało się mu podrobić jego charakterystyczny styl śpiewania? Obejrzyjcie nagranie od 7:40 minuty wideo.

Metallica zagra koncert w Polsce w 2019

Czy Lars Ulrich zaśpiewa również na koncercie Metalliki w Polsce? Zespół zobaczymy niedługo w akcji, bo Metallica zagra 21 sierpnia 2019 na PGE Narodowym w ramach WorldWired Tour. Jako support zagrają Ghost i Bokassa.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Metallica Judas Priest