02.05.2018 10:45

Metallica zagrała cover grupy Accept na koncercie w Niemczech

Oto kolejny cover, który został zaprezentowany przez dwójkę muzyków Metalliki. Posłuchajcie, jak wykonali „Balls to the Wall” grupy Accept.

Metallica w coverze Accept
foto: kadr z wideo

Był już cover„Jožin z bažin” grupy Banjo Band na koncercie w Pradze, następnie podczas występu w Budapeszcze Rob Trujillo zaśpiewał utwór „A Legjobb Méreg” z repertuaru Tankcsapda. Były również utwory Drafiego Deutschera oraz Petera Schillinga na koncertach w Stuttgarcie, zaś w Szwajcarii cover Celtic Frost.

W Krakowie Metallica wykonała „Wehikuł czasu” grupy Dżem, chociaż niektórzy twierdzą, że był to kawałek „Miłość w Zakopanem” Sławomira... Zespół wpadł na ciekawy pomysł, jak ukraść serca swoich fanów, w końcu jest to miły gest, gdy thrashmetalowcy grają utwór popularnego muzyka w danym kraju.

Metallica w coverze Accept

Podczas koncertu w Lipsku 30 kwietnia 2018 roku Rob Trujillo i Kirk Hammett zaprezentowali cover grupy Accept „Balls to the Wall” z płyty o tym samym tytule z 1983 roku. Posłuchajcie, jak tym razem wypadł ten cover:

Najbliższy przystanek zespołu w ramach trasy promującej płytę „Hardwired… To Self-Destruct” to Oslo, w którym zagra 2 maja 2018 roku. Zapewne i podczas tego koncertu usłyszymy jakiś ciekawy cover wykonany przez gitarzystę i basistę grupy.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Metallica