21.06.2019 13:33

Metallica zagrała utwór Iron Maiden na koncercie w Londynie. Jak brzmi "Killers" w ich wykonaniu? [WIDEO]

Metallica wystąpiła w Londynie i przygotowała dla fanów niespodziankę. Zespół wykonał utwór Iron Maiden i zaskoczył wszystkich. 

Metallica zagrała Iron Maiden
fot. shutterstock.com

20 czerwca 2019 roku odbył się koncert Metalliki w Twickenham Stadium w Londynie. Zespół lubi zaskakiwać. Udowodnił to wręczając dwóm organizacjom charytatywnym ogromne czeki, żeby wspomóc walkę z głodem. W trakcie show, grupa postanowiła zaskoczyć również publiczność. W pewnym momencie wybrzmiały dźwięki utworu Iron Maiden. 

Metallica wykonała utwór Iron Maiden 

To chyba dobry czas dla zespołu. 18 czerwca 2019 roku grupa zagrała w Manchesterze, w którym wykonała "I Wanna Be Adored" zespołu The Stone Rose. Tym razem Metallica postawiła na Iron Maiden. Kirk Hammet i Robert Trujillo stanęli za mikrofonem i zagrali "Killers". Jak im poszło? 

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Metallica pomogła bezdomnym w Dublinie

Tak prezentuje się oryginał: 

Metallica w Polsce 2019

Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy WorldWired Tour. 21 sierpnia 2019 roku grupa wystąpi w PGE Narodowym w Warszawie. Oprócz Metalliki na scenie zobaczymy również Ghost i Bokassa. Bilety są w cenie od 229 złotych do 479 złotych, a wejściówki można nabyć na stronie livenation.pl. 

Zobacz także: Metallica wystąpi w Polsce w 2019 roku

Tagi: Metallica Iron Maiden