25.06.2019 16:58

Metallica zagrała w strugach deszczu "St.Anger" w Manchesterze [WIDEO]

Granie w takich warunkach nie jest wcale łatwe. Zobaczcie, czy muzycy Metalliki dali sobie radę.

Metallica
foto: kadr z wideo

Metallica co rusz publikuje koncertowe nagrania ze swoich występów, przez co tylko podsyca apetyt fanów, którzy odliczają dni do kolejnego show kapeli. Zespół obecnie koncertuje w ramach WorldWired Tour po Wielkiej Brytanii i Europie. 18 czerwca 2019 kapela zagrała w Manchesterze i nie był to łatwy koncert, bowiem tego dnia lał deszcz. Muzycy Metalliki mimo kiepskiej pogody dali z siebie wszystko i teraz możemy obejrzeć fragment tego występu. 

Metallica opublikowała oficjalne koncertowe nagranie "St.Anger"

Thrashmetalowcy podzielili się koncertowym nagraniem "St.Anger", który wykonali podczas koncertu w Manchesterze. Kawałek pojawił się na albumie o tym samym tytule z 2003 roku. Nie był to łatwy czas dla zespołu - Jason Newsted odszedł z kapeli, James Hetfield wybrał się na odwyk, zaś reszta zespołu postanowiła po prostu odpocząć. Płyta "St. Anger" spotkała się ze słabymi recenzjami i wielu fanów uważa album za najgorszy w dorobku zespołu.

Metallica zagrała Iron Maiden
Metallica zagrała Iron Maiden
Przeczytaj także Metallica zagrała utwór Iron Maiden na koncercie w Londynie. Jak brzmi "Killers" w ich wykonaniu? [WIDEO]

Posłuchajcie, jak w 2019 roku Metallica brzmi w utworze "St. Anger":

Metallica na koncercie w Polsce w 2019

Kapela już niebawem pojawi się w naszym kraju. 21 sierpnia 2019 roku Metallica wystąpi w PGE Narodowym w Warszawie. Oprócz thrashmetalowców na scenie zobaczymy również Ghost i Bokassa. 

Zobacz także: Metallica zagrała "Here Comes Revenge" na koncercie w Amsterdamie. [WIDEO] 

Jak oceniasz występ Metalliki?

Tagi: Rock News Metallica