Metallica zagrała w strugach deszczu "St.Anger" w Manchesterze [WIDEO]

25.06.2019 16:58
Metallica zagrała w strugach deszczu "St.Anger" w Manchesterze [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Granie w takich warunkach nie jest wcale łatwe. Zobaczcie, czy muzycy Metalliki dali sobie radę.

Metallica co rusz publikuje koncertowe nagrania ze swoich występów, przez co tylko podsyca apetyt fanów, którzy odliczają dni do kolejnego show kapeli. Zespół obecnie koncertuje w ramach WorldWired Tour po Wielkiej Brytanii i Europie. 18 czerwca 2019 kapela zagrała w Manchesterze i nie był to łatwy koncert, bowiem tego dnia lał deszcz. Muzycy Metalliki mimo kiepskiej pogody dali z siebie wszystko i teraz możemy obejrzeć fragment tego występu. 

Metallica opublikowała oficjalne koncertowe nagranie "St.Anger"

Thrashmetalowcy podzielili się koncertowym nagraniem "St.Anger", który wykonali podczas koncertu w Manchesterze. Kawałek pojawił się na albumie o tym samym tytule z 2003 roku. Nie był to łatwy czas dla zespołu - Jason Newsted odszedł z kapeli, James Hetfield wybrał się na odwyk, zaś reszta zespołu postanowiła po prostu odpocząć. Płyta "St. Anger" spotkała się ze słabymi recenzjami i wielu fanów uważa album za najgorszy w dorobku zespołu.

Przeczytaj także

Posłuchajcie, jak w 2019 roku Metallica brzmi w utworze "St. Anger":

Metallica na koncercie w Polsce w 2019

Kapela już niebawem pojawi się w naszym kraju. 21 sierpnia 2019 roku Metallica wystąpi w PGE Narodowym w Warszawie. Oprócz thrashmetalowców na scenie zobaczymy również Ghost i Bokassa. 

Zobacz także: Metallica zagrała "Here Comes Revenge" na koncercie w Amsterdamie. [WIDEO] 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.