Metallica zagrała z Miley Cyrus. Posłuchajcie "Nothing Else Matters" w ich wykonaniu [WIDEO]

13.09.2021 13:16
Miley Cyrus Fot. London Entertainment/Rex Features/East News

Miley Cyrus znowu zaśpiewała Metallikę. Jak artyści wypadli razem na scenie?

10 września ukazała się reedycja piątej płyty Metalliki, tzw. "Czarnego Albumu". Wszystko z okazji 30-lecia tego krążka. Co więcej ukazało się również wyjątkowe wydawnictwo "The Metallica Blacklist", na którym pojawiły się covery Metalliki w znanym wykonaniu. Na płycie możemy usłyszeć m.in. wokalistę Depeche Mode, Ghost, Royal Blood czy Miley Cyrus. W dzień premiery tego wydawnictwa Metallica postanowiła zagrać z wokalistą hit "Nothing Else Matters". Jak była gwiazda Disneya wypadła w tym kawałku?

Polecamy

Metallica zagrała z Miley Cyrus. Posłuchajcie "Nothing Else Matters" w ich wykonaniu [WIDEO]

Miley Cyrus nagle wkroczyła w świat rocka i szybko zdobyła serca fanów gitarowego grania. Jej mocny głos całkiem nieźle sprawdza się w repertuarze Metalliki, NIN czy Queen i chociaż swoją karierę zaczęła w serialu Disneya dla nastolatów, to udało jej się odciąć od tamtej bohaterki i teraz chętnie śpiewa rockowe kawałki.

Występ Metalliki z Miley Cyrus odbył się w programie Stern Show. Posłuchajcie, jak wokalistka poradziła sobie z przebojem "Nothing Else Matters":

Polecamy

100% zysków ze sprzedaży albumu "The Metallica Blacklist" trafi do 52 organizacji charytatywnych. Zasilą w podziale po połowie: organizację wybraną przez artystę coverującego oraz fundację All Within My Hands, założoną przez zespół w 2017 roku. Album jest dostępny w formacie cyfrowym od 10 września, zaś w formatach 4CD i 7LP od 1 października.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.