Metalowa Barbie w klipie zespołu In This Moment

Robert Skowronski
08.05.2015 11:26
Metalowa Barbie w klipie zespołu In This Moment Fot. kadr z wideo

Maria Brink zasiadła na stołku reżysera przy kręceniu nowego wideo swojej grupy. Zobaczcie ten odważny wizualnie teledysk.

Wokalistka postawiła na stylistyczny miks. Różowa kolorystyka miesza się z mrocznymi barwami, popowy blichtr z metalową demonicznością. Podobnie jest w warstwie muzycznej, przez co „Sex Metal Barbie" brzmi jak wypadkowa brzmienia Nicki Minaj i Marilyna Mansona.

Efekty rodem z gabinetu krzywych zwierciadeł, tancerki w kominiarkach przypominające dziewczyny z Pussy Riot, epatowanie negliżem i rzucająca się w oczy biżuteria. Prawdziwy bizantyjski przepych. Maria Brink jest w pełni zadowolona z efektu, który udało się je uzyskać:

Reżyserowanie było wyzwalającym doświadczeniem. Kiedy pisze się muzykę, z której jest się zadowolonym tworzy się jednocześnie wizualny aspekt wiążący wszystko w całość.

„Sex Metal Barbie", według słów wokalistki, powstało dzięki sile nienawiści innych ludzi. Została ona przekuta w nuty i koncept utworu:

Starałam się przenieść postrzeganie naszego zespołu przez niektóre osoby i ich poglądy poprzez ten teledysk. Chciałam podziękować im wszystkim za negatywne emocje, które posłużyły mi za inspirację.

To kolejny singiel In This Moment z ich ostatniego wydawnictwa, „Black Widow". Wcześniej zespół zaprezentował obrazki do „Sick Like Me” i „Big Bad Wolf". W między czasie Bink dała też popis swoich umiejętności aktorskich w teledysku Papa Roach do „Gravity", wcielając się w rolę żony Jacoby'ego Shaddixa.

Czy aby na pewno „Sex Metal Barbie" jest tym na co czeka muzyczny świat?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.