08.05.2015 11:26

Metalowa Barbie w klipie zespołu In This Moment

Maria Brink zasiadła na stołku reżysera przy kręceniu nowego wideo swojej grupy. Zobaczcie ten odważny wizualnie teledysk.

Metalowa Barbie w klipie zespołu In This Moment
foto: kadr z wideo

Wokalistka postawiła na stylistyczny miks. Różowa kolorystyka miesza się z mrocznymi barwami, popowy blichtr z metalową demonicznością. Podobnie jest w warstwie muzycznej, przez co „Sex Metal Barbie" brzmi jak wypadkowa brzmienia Nicki Minaj i Marilyna Mansona.

Efekty rodem z gabinetu krzywych zwierciadeł, tancerki w kominiarkach przypominające dziewczyny z Pussy Riot, epatowanie negliżem i rzucająca się w oczy biżuteria. Prawdziwy bizantyjski przepych. Maria Brink jest w pełni zadowolona z efektu, który udało się je uzyskać:

"

Reżyserowanie było wyzwalającym doświadczeniem. Kiedy pisze się muzykę, z której jest się zadowolonym tworzy się jednocześnie wizualny aspekt wiążący wszystko w całość. "

„Sex Metal Barbie", według słów wokalistki, powstało dzięki sile nienawiści innych ludzi. Została ona przekuta w nuty i koncept utworu:

"

Starałam się przenieść postrzeganie naszego zespołu przez niektóre osoby i ich poglądy poprzez ten teledysk. Chciałam podziękować im wszystkim za negatywne emocje, które posłużyły mi za inspirację. "

To kolejny singiel In This Moment z ich ostatniego wydawnictwa, „Black Widow". Wcześniej zespół zaprezentował obrazki do „Sick Like Me” i „Big Bad Wolf". W między czasie Bink dała też popis swoich umiejętności aktorskich w teledysku Papa Roach do „Gravity", wcielając się w rolę żony Jacoby'ego Shaddixa.

Czy aby na pewno „Sex Metal Barbie" jest tym na co czeka muzyczny świat?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele