29.04.2020 15:43

Metalowcy pokazali dziewczynce, jak bawić się w moshpicie. To wideo roztopi Wasze serca

Pamiętacie swój pierwszy raz w moshpicie? Ta dziewczyna będzie miło wspominać koncert, na którym razem z innymi, dorosłymi widzami bawiła się pod sceną na całego.

Moshpit
foto: shutterstock.com

Minie jeszcze sporo czasu, zanim wybierzemy się na koncert ulubionej grupy. Niestety z powodu pandemii koronawirusa w wielu krajach przez najbliższe miesiące nie odbędą się imprezy masowe i pozostaje nam jedynie oglądanie koncertów w domu oraz odkopanie starych nagrań ulubionych występów. Nic zatem dziwnego, że właśnie teraz Loudwire odkrył nagranie z koncertu Killswitch Engage, które wywoła uśmiech u metalowców.

Metalowcy pokazali małej dziewczynce, jak bawić się w moshpicie. To wideo roztopi Wasze serca 

W 2019 roku podczas koncertu kapeli na festiwalu Rock USA w Oshkosh w stanie Wisconsin w moshpicie pojawiła się młoda dziewczyna. Prawdopodobnie była pierwszy raz w takiej sytuacji i trochę się krępowała w towarzystwie starszych metalowców. Okazało się jednak, że fani kapeli zauważyli młodą debiutantkę i postanowili pokazać jej, co należy robić w moshpicie. 

Zobacz także: 10 najgorszych moshpitów. Nie powtarzaj tego na kolejnym koncercie

Dziewczyna się rozkręciła i chętnie skakała z resztą fanów metalu. Jeżeli podobnie jak bohaterka tego wideo, nie wiecie, jak zachować się pod sceną na metalowym koncercie, mamy dla Was poradnik, jak przetrwać w moshpicie. 

Tagi: Rock News Killswitch Engage