10.11.2015 12:42

Metalowe harce na koncercie orkiestry dętej

Fani mocnego grania to bardzo pozytywni ludzie. Potrafią bawić się przy najróżniejszych brzmieniach. Zobaczcie, jak fani ostrego grania tańczą pogo do niekoniecznie odpowiedniej do tego muzyki.

Metalowe harce na koncercie orkiestry dętej
foto: Krzych.w,CC-BY-SA-3.0; Jacek Karczmarczyk, CC-BY-3.0

Festiwal pod gołym niebem, słonko świeci, piwko się leje. Tłumy przeciskają się pod samą scenę, tymczasem na niej gra orkiestra dęta.

Co w takiej sytuacji zrobią metalowcy? Skoro już doczłapałeś się na to wydarzenie, to szkoda byłoby nie skorzystać z możliwości dobrej zabawy. W końcu dookoła Ciebie są Twoi bracia metalowcy, którzy zrozumieją Cię bez słów. Wystarczy zacząć robić headbanging i już wiadomo o co chodzi.

Mówi się, że podczas koncertów fani stają się niczym jedna wielka rodzina. Podczas tego nietypowego koncertu wielbiciele metalu udowodnili, że to prawda.

Starsza publika kontempluje muzykę, babcie udają, że nie widzą ani kamer, ani długowłosych metalowców do końca zachowując zimną krew. Fani natomiast dają czadu, aż miło. Jak się bawić, to już na całego! Atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca!

Nie ma to jak tańczyć pogo do orkiestry dętej, czy tworzyć pociąg, jak na dobrej weselnej imprezie. Niech się dzieje, co chce. Jeden fan nawet został zrzucony na barierki. Najważniejsze, to dobra zabawa, a metal to potrafi! To nic, że muzyka jest nieodpowiednia, to zupełnie w niczym nie przeszkadza.

Zobaczcie, jak fani mocnych brzmień swawolą na tym koncercie:

Dla metalowców nie ma żadnych ograniczeń. Miłość do muzyki powoduje, że nieważne jest to na czym grasz i gdzie. Wiemy już, że metale nie boją się grać w niewłaściwych miejscach, czy w metrze. A jak wyglądałoby życie z zespołem metalowym na co dzień? Niekoniecznie tak różowo, jakby się mogło wydawać.

Zdarzyło się kiedyś Wam bawić przy takich brzmieniach?

Dorota Iglikowska
Tagi: Duperele