Metalowe #hot16challenge2 od The Sixpounder. Muzycy nominowali Jurka Owsiaka

Joanna Chojnacka
15.05.2020 15:01
Metalowe #hot16challenge2 od The Sixpounder. Muzycy nominowali Jurka Owsiaka Fot. kadr z wideo

Metalowa grupa The Sixpounder odpowiedziała na wyzwanie i nagrała swoją rapową zwrotkę. Muzycy wsparli akcję #hot16challenge.

Podobno nic nie jednoczy skuteczniej niż wspólny wróg. Idealnie widać to na przykładzie pandemii koronawirusa oraz wyzwania #hot16challenge2. Akcja stworzona przez raperów dla raperów zalała już cały świat. Swoje wersy nagrywają reprezentanci wszystkich gatunków muzycznych, politycy, celebryci i youtuberzy, a nawet przedsiębiorstwa. Do akcji włączył się znany napój energetyczny, którego reprezentuje metalowy zespół The Sixpounder.

Metalowe #hot16challenge2 od The Sixpounder

Monster Energy został nominowany przez sieć sklepów Żabka. Jak czytamy na stronie napoju:

Zostaliśmy nominowani przez sieć sklepów Żabka do akcji #hot16challenge2. Zawsze odpowiadamy na wyzwania, dlatego zdecydowaliśmy się przekazać pieniądze na #siepomaga. Stwierdziliśmy także, że ten challenge potrzebuje jeszcze więcej energii i trochę metalu. Dlatego naszą odpowiedź stworzyliśmy razem z chłopakami z The Sixpounder.

Przeczytaj także

Metalowcy z The Sixpounder nagrali swoją zwrotkę zapewniając fanów, że ich "szesnastka pokona dziewiętnastkę". Zachęcili również wszystkich widzów do wpłacania datków na zbiórkę dla polskich szpitali.

Za słowa w zwrotce odpowiada Filip Sałapa, muzykę skomponował Paweł Ostrowski. Zespół nominował do wyzwania między innymi Jurka Owsiaka i Adama Nergala Darskiego.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.