26.01.2017 13:37

Metalowe i rockowe utwory vs znane przeboje

Co łączy Slayera, Megadeth, Metallicę i Judas Priest z Modern Talking czy Backstreet Boys? Wydawałoby się, że nic, a jednak ich utwory można idealnie ze sobą połączyć.

Metalowe i rockowe utwory vs znane przeboje
foto: kadr z wideo

6. Megadeth vs Backstreet Boys

Melancholijny rudy i romantyczni wokaliści Backstreet Boys, którzy łamali serca nastolatkom w latach 90. Czy może być coś równie wzruszającego? Bardziej słodko już się nie da.

7. Slayer vs Ottawan

„Hands up, baby, hands up, Give me your heart, give me, give me your heart, Give me, give me”... tylko co na tej dyskotece robi drący się Tom Araya? Zetknięcie dwóch różnych muzycznych światów w tym numerze jest naprawdę bolesne.

8. Judas Priest vs Lana Del Rey

Wokalistka śpiewa tak jakby jej się nie chciało, albo była na naprawdę niezłym kacu. Jednak właśnie za tę oniryczną muzykę pokochały ją tłumy. Lana Del Rey to zupełne przeciwieństwo Roba Halforda, ale bardzo możliwe jest to, że w realnym życiu daliby sobie radę jako duet na scenie.

9. Bon Jovi vs Dr. Alban

Nie dość, że twórcy mają utwory o tych samych tytułach to również w muzycznym mashupie brzmią bardzo przekonująco. Kolejny raz potwierdza się, ze Bon Jovi mógłby zrobić karierę jako gwiazda disco.

10. Metallica vs Britney Spears

Kolejna popowa gwiazda lat 90., która stała się idolką małych dziewczynek. A co gdyby Britney nie była wówczas taka grzeczna i śpiewała do metalowego podkładu? Może byłby jeszcze dla niej ratunek, a tak dalej tworzy popowe piosenki bliźniaczo do sobie podobne.

Który duet najbardziej Was zszokował?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele