20.07.2015 07:56

Metalowe potrząsanie pupą

Taniec charakterystyczny dla dancehallu, czyli twerk, którego ruchy w dużej mierze sprowadzają się u pań do potrząsania pośladkami. Okazuje się, że równie dobrze można je zastosować nie tylko do jamajskich brzmień, ale i do metalu.

Metalowe potrząsanie pupą
foto: kadr z wideo

Pamiętacie teledysk do „The Motherload”? Już tam udało się udowodnić, że kręcenie pupą nadaje się do ciężkich brzmień. W utworze Mastodona, który zdecydowanie przystaje do energetycznych z odpowiednią ilością przesterów, dało się też słyszeć sporo melodii i chwytliwych motywów.

W przypadku Veil Of Maya i ich numeru „Divide Paths” nie ma już miejsca na oddech. To deathcore'owy cios prosto w twarz, gdzie połamana rytmika sprawia, że jakikolwiek układ choreograficzny do tej muzyki staje się nie lada wyzwaniem. Jednak dla roztańczonych pośladków pewnej uroczej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych... przynajmniej jeśli chodzi o twerk do metalu:

To nie jedyny popis tej pani. Wraz ze swoją tylną częścią ciała poradziła sobie świetnie przy szybkich rytmach podwójnej stopy w metalowej odsłonie motywu z „Gwiezdnych Wojen”. Lord Vader by zaniemówił.

Jak Wam się podoba metalowy twerk?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele