Metalowy chór wykonał cover Britney Spears w talent show. Jurorzy byli mocno podzieleni [WIDEO]

29.06.2022 17:23
Chór Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Ten występ zaskoczył chyba każdego. Jesteście ciekawi, jak brzmi metalowy chór śpiewający Britney Spears? Będziecie zachwyceni!

We wszelkich talent show uczestnicy starają się zadziwić jurorów, co nie jest wcale takie proste, bo konkurencja jest naprawdę mocna. Jak zwrócić na siebie uwagę jury? Trzeba stworzyć metalowy chór, który na warsztat bierze popowe utwory. Tak, dobrze przeczytaliście.

Polecamy

Metalowy chór wykonał cover Britney Spears w talent show. Jurorzy byli mocno podzieleni [WIDEO]

Dremeka Choir z Kanady twierdzi, że jest jedynym metalowym chórem na świecie. Zespół mocno zaskoczył jurorów swoim występem, bowiem nikt nie spodziewał się na scenie muzyki z piekła rodem. Chór najpierw zaśpiewał "O Fortuna", by następnie zaprezentować cover Britney Spears. Słyszeliście kiedyś, by ktoś growlował w utworze "Toxic"? My też nie, a miny jurorów były naprawdę epickie.

Ostatecznie, mimo podzielonych opinii jurorów, chórowi udało się przejść do dalszego etapu konkursu. Jury doceniło fakt, że występ bardzo różnił się na tle pozostałych uczestników i po prostu wciągnął większość widzów. Heidi Klum była na nie, ale ostatecznie jej głos nie przeszkodził w awansie Dremeka Choir.

Muzycy wyznali, że jeżeli uda im się wygrać główną nagrodę pieniężną to pozwoli im w pełni poświęcić się muzyce - tego im życzymy!

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.