10.01.2019 12:04

Nowy singiel Bring Me The Horizon jest dla Was za lekki? Oto metalowy cover "Medicine"

YouTuberzy stworzyli ostry cover "Medicine" Bring Me The Horizon. Czy w takiej wersji utwór brzmi lepiej?

Metalowy cover Bring Me The Horizon
foto: kadr z wideo

Na albumie "That's the Spirit" z 2015 roku Bring Me The Horizon złagodniał, co nie spodobało się niektórym fanom. Na nadchodzącej płycie "amo" również nie zabraknie popowych brzmień - najnowszy singiel zatytułowany "Medicine" rzeczywiście ma się nijak do dawnych nagrań kapeli i niektórzy czują po prostu niedosyt. Od czego jednak mamy YouTuberów?

Metalowy cover "Medicine" Bring Me The Horizon

Nik Nocturnal udostępnił nagranie z metalowym coverem "Medicine" Bring Me The Horizon. Jeżeli oryginalna wersja była dla Was zbyt lekka, to w tej przeróbce usłyszycie dużo screamingu. YouTuberzy zmienili nie do poznania singiel i zapewne sprawili, że niejeden fan dawnych płyt Bring Me The Horizon uśmiechnął się pod nosem. Cover może nie jest idealny, ale pokazuje, że każdy popowy kawałek można zamienić na metalowy utwór.

Posłuchajcie, jak prezentuje się "Medicine" w cięższej wersji:

To teraz porównajcie sobie metalowy cover z oryginałem:

Bring Me The Horizon z nową płytą "amo"

Muzycy spędzili całe lato 2018 w studiu w Los Angeles przygotowując i nagrywając materiał na nadchodzący album. Tajemniczy tytuł wydawnictwa to nic innego jak portugalskie amo oznaczające “kocham”. Nie ma tu jednak mowy o sielankowości - na najnowszym krążku nie brakuje zarówno charakterystycznego screamu, jak i melodycznych partii wokalnych. Na pierwszy singiel wybrano kawałek "Mantra". Antyradio.pl objęło patronat nad nową płytą Bring Me The Horizon.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Bring Me The Horizon