29.08.2017 10:18

Metalowy cover „Look What You Made Me Do” Taylor Swift

Taylor Swift zmienia styl i pokazuje pazur. Jej nowy kawałek jest tak mroczny, że zainspirował nawet metalowców.

Metalowy cover „Look What You Made Me Do” Taylor Swift
foto: kadr z wideo

Fani gwiazdy pop są zaszokowani jej najnowszym singlem, który ukazał się 24 sierpnia 2017. „Look What You Made Me Do” to mocna odpowiedź pod adresem nienawistnych hejterów i wrogów Taylor Swift, między innymi Katy Perry, Kanye Westa i Kim Kardashian. Prześmiewczy teledysk, w którym piosenkarka bez litości rozprawia się z adwersarzami, pobił rekord wyświetleń na YouTube w ciągu 24 godzin - w ciągu doby od umieszczenia klipu w serwisie obejrzały go 31 miliony osób.

Także w warstwie muzycznej nowy singiel jest jedną z najmroczniejszych piosenek Amerykanki. Szósty album Tay, „Reputation”, który ukaże się 10 listopada 2017, może być najbardziej rockową pozycją w jej dorobku. 

Wygląda na to, że za sprawą nowych kawałków Taylor Swift ma dużą szansę trafić do fanów rocka. Już teraz singiel mogą polubić metalowcy, a to za sprawą coveru w wykonaniu youtuberów z kanału One More Slice. Posłuchajcie, jak zabrzmiał „Look What You Made Me Do” z ciężkimi gitarami:

To nie pierwsze podejście do piosenek Taylor Swift w metalowym klimacie. Fanem piosenkarki jest youtuber Anthony Vincent, który przedstawił swoją własną wersję utworu „Bad Blood” w konwencji zespołu Disturbed, a także ten sam numer w 20 różnych stylach, w tym Black Sabbath, Sepultury i Def Leppard. 

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Taylor Swift