19.08.2019 15:47

Wokalista Ill Niño został oskarżony o przemoc domową. Artysta wszystkiemu zaprzecza

Przy okazji sporu o prawa do nazwy Ill Niño na jaw wyszła sprawa oskarżenia wokalisty o napaść na jego partnerkę.

Wokalista Ill Niño został oskarżony o przemoc domową. Artysta wszystkiemu zaprzecza
foto: kadr z wideo

Jak podaje serwis Metal Sucks, Cristian Machado, wokalista metalowej kapeli Ill Niño, został aresztowany 9 sierpnia 2019 w Temecula w Kalifornii. 45-leni muzyk jest podejrzewany o napaść na swoją żonę i wyszedł z więzienia 10 sierpnia 2019 po opłaceniu kaucji wartej 5000 dolarów. Sprawa sądowa rozpocznie się 7 października 2019.

Metalowy wokalista został oskarżony o przemoc domową. Artysta wszystkiemu zaprzecza

Historia o przemocy domowej wyszła na jaw w związku z inną sprawą - muzyk sądzi się z Daveem Chavarrim z Ill Niño od stycznia 2019 w sprawie praw do nazwy zespołu. Chavarri oskarżył Machado o to, że jest uzależniony od narkotyków i dopuścił się przemocy domowej. Jako dowód przedstawiono wniosek o zakaz zbliżania się muzyka do jego partnerki, z którą mają dziecko. Dokument pochodzi z grudnia 2018, Machado miał bić i obrażać kobietę. Muzycy Ill Niño podzielili się na dwa obozy - Dave Chavarri grający na perkusji jest wspierany przez basistę Lazaro Pina oraz perkusistę Daniela Couto. Po stronie Machado są gitarzyści Ahrue Luster i Diego Verduzco.

Muzyk dosypać narkotyki do drinka żony
Muzyk dosypać narkotyki do drinka żony
Przeczytaj także Muzyk wsypał swojej żonie metamfetaminę do drinka i groził policji bronią

18 sierpnia 2019 Cristian Machado postanowił w krótkim wideo podziękować fanom za wsparcie i stwierdził, że wszystkie wiadomości na jego temat są nieprawdziwe:

"

Wszystkie oskarżenia, które zostały skierowane w moją stronę są w 100% fałszywe. Wszystkie te kłamstwa zostały z premedytacją zmyślone. "

Posłuchajcie całego oświadczenia muzyka:

Zobacz także: Muzyk został oskarżony o przemoc domową. W jego mieszkaniu znaleziono zakrwawioną kobietę

Tagi: Rock News