30.07.2018 13:38

Mężczyzna w moshpicie jadł fasolę z puszki. Czy udało mu się jej nie rozsypać?

Podczas koncertu grupy Kublai Khan pewien fan zespołu postanowić się nieco posilić… czerwoną fasolą z puszki. Zobaczcie wideo.

Fasola
foto: kadr z wideo @loganakasad

Koncerty mają to do siebie, że wyzwalają w publiczności nieprawdopodobne pokłady energii. Gdy na dokładkę decydujemy się na zajęcie miejsca blisko sceny, dobra zabawa jest właściwie pewna. Fani metalu podczas występów ulubionych zespołów zazwyczaj marzą, by znaleźć się w samym centrum moshpitu.

I chociaż w otoczeniu rozemocjonowanego tłumu zdarzają się wypadki, większość miłośników muzyki zdaje się nie przywiązywać do tego zbytniej wagi i ze spokojem oddaje się ulubionym czynnościom – takim jak jedzenie płatków z mlekiem. Inni natomiast wolą nieco pożywniejsze przekąski i w razie głodu podczas nucenia ulubionych kawałków ratują się… czerwoną fasolą.

Uczestnik koncertu jadł czerwoną fasolę z puszki w samym środku moshpitu

Jeżeli wydawało wam się, że na koncertach widzieliście już wszystko to jesteście w dużym błędzie. Podczas jednego z występów amerykańskiej metalowej grupy Kublai Khan, będącego częścią letniego festiwalu Vans Warped Tour, pewien mężczyzna postanowił na szybko wrzucić coś na ruszt. Pozostali uczestnicy imprezy musieli być mocno zdziwieni, gdy po chwili wyjął on puszkę czerwonej fasoli i zaczął zajadać ją przy pomocy łyżki.

Zobaczcie wideo.                                                                                                                                        

Czy jedzenie fasoli w moshpicie to na pewno dobry pomysł?

Mała przekąska na szczęście w żaden sposób nie rozproszyła uwagi fana zespołu, który w trakcie jedzenia żywiołowo podskakiwał i potrząsał głową. Równie godny podziwu jest fakt, że przy wszystkich tanecznych ruchach, które wykonywał, udało mu się nie upuścić ani ziarenka fasoli.

Miłośnik roślin strączkowych podczas posiłku wyglądał na niezwykle zadowolonego. Nie wiadomo czy tak bardzo ucieszył go koncert czy był zwyczajnie dumny, że w samym środku mosh pitu udało mu się zjeść w całkowitym spokoju. Mimo dobrej zabawy, w pewnym momencie był zmuszony się wycofać – stało się to wówczas, gdy wokalista Kublai Khan, Matt Honeycutt zachęcił tłum do jeszcze energiczniejszych przepychanek.

Kublai Khan udostępnił nagranie fana jedzącego fasolę podczas ich koncertu

Osobliwe nagranie uwieczniające jedzenie fasoli zostało zamieszczone na Twitterze przez jednego z uczestników koncertu i z miejsca stało się popularne wśród internautów. Sprawą zainteresował się również sam zespół Kublai Khan, który z dumą udostępnił jeden z artykułów poświęconych ich fanowi na swoim profilu na Twitterze.

A wy co sądzicie o niecodziennych posiłkach w trakcie metalowych koncertów? Jak myślicie, co jeszcze da radę zjeść w moshpicie?

Olga Konarzycka
Tagi: Duperele