02.01.2018 13:39

Mężczyzna złapał kobietę za nagie piersi na festiwalu muzycznym. Dostał nauczkę, która mocno bolała

Zemsta jest słodka. Miejmy nadzieję, że ten facet wyciągnie wnioski i nie będzie już więcej robić takich głupich żartów.

Mężczyzna złapał kobietę za nagie piersi na festiwalu muzycznym. Dostał nauczkę, która mocno bolała
foto: AP/EAST NEWS

Jak wiadomo na festiwalach dzieją się różne dziwne rzeczy - dużo alkoholu, sporo pozytywnie zakręconych festiwalowiczów, wymyślne stroje, a nawet ich brak. Idąc na tego typu imprezę można spodziewać się naprawdę wszystkiego i właśnie dla tej specyficznej atmosfery wiele osób wybiera się na festiwale, niekiedy line-up nawet nie jest najważniejszą kwestią przy wyborze letniej rozrywki.

Chociaż w Polsce większość festiwali odbywa się latem, to oczywiście w innych krajach również zimą jest gdzie się pobawić w bardzo skąpym odzieniu. Szczególnie jeśli impreza odbywa się w Gisborne w Nowej Zelandii. W Sylwester kolejny raz festiwalowicze bawili się na Rhythm and Vines Festival.

Jeden z uczestników nagrał nieprzyjemne zajście, które miało miejsce właśnie na tej imprezie. Otóż pewien mężczyzna podbiegł do kobiety, która była toples. Dotknął jej piersi i uciekł siadając na trawę. Kobieta jednak postanowiła się zemścić i wraz z inną dziewczyną, która jej towarzyszyła pobiła mężczyznę.

Ostatnio jest dosyć głośno w sprawie nadużyć seksualnych. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy wypłynęła sprawa molestowania aktorek przez Harveya Weinsteina, który przez 30 lat wykorzystywał swoje aktorki. Wkrótce kolejne kobiety przyznały się, że mają podobne doświadczenia.

Niestety również w przemyśle muzycznym doszło do bardzo nieprzyjemnych sytuacji w życiu wielu kobiet. Tym samym Jeordie White z Marilyn Manson czy Ethan Kath z Crystal Castles byłe partnerki oskarżyły o gwałt. Natomiast wokalista Suicide Silence został oskarżony o molestowanie nieletniej.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele