Mężczyzna zmarł podczas koncertu Dave Matthews Band

Joanna Chojnacka
27.05.2019 10:26
Koncert|undefined Fot. pixabay.com/Pexels

44-letni mężczyzna zmarł niespodziewanie podczas koncertu Dave Matthews Band. Fan zespołu osierocił 10-letnie bliźniaki. 

15 maja 2019 roku Dave Matthews Band zagrał w Hollywood Casino Amphitheatre w Maryland Heights. Koncert skończył się tragicznie dla jednego z uczestników wydarzenia i jego rodziny. Jasen Smith został znaleziony przez sanitariuszy w ciężkim stanie z poważnymi obrażeniami głowy. Leżał nieprzytomny na chodniku.

Mężczyzna zmarł podczas koncertu Dave Matthews Band

Małżeństwo z Missouri wybrało się na koncert Dave Matthews Band. Darcy Smith zostawiła swoją pamiątkową koszulkę na siedzeniach, była dla niej na tyle cenna, że mąż kobiety wrócił się, aby odzyskać ubranie. Kiedy 44-latek nie wracał od kilku minut, żona próbowała się do niego dodzwonić, bezskutecznie. Chwilę potem skontaktował się z nią sanitariusz, który poinformował kobietę, że jej mąż został znaleziony. Niestety jego stan był bardzo ciężki i wkrótce zmarł.

Maryland Heights jest w trakcie badania podejrzanych okoliczności śmierci Jasena Smitha. Mężczyzna został znaleziony nieprzytomny, miał ciężkie obrażenia głowy, a z jednego ucha leciała mu krew. Funkcjonariusze szukają także 20-letniego świadka wydarzenia, który najprawdopodobniej widział upadek Smitha na chodnik. Policja oświadczyła:

To właśnie ten chłopak 20-latek wezwał ochroniarza i oświadczył, że na terenie koncertu jest poważnie ranny człowiek.

Adwokat rodziny Smithów, Chip Gentry oświadczył, że urazy głowy były spowodowane uderzeniami, które połamały mu czaszkę i przecięły wargę. Mężczyzna twierdzi, że nie był to wynik upadku.

Co ciekawe, przy Jasenie nie znaleziono pamiątkowej koszulki, po którą wrócił.

Na pogrzebie mężczyzny zjawiło się około 1000 osób. Smith miał bardzo dobrą reputację i wielu przyjaciół. Jego rodzina jest zszokowana jego niespodziewaną śmiercią. 44-latek osierocił dwójkę dzieci.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.