03.06.2020 17:22

Michael Jackson żyje? Zwolennicy teorii spiskowej twierdzą, że znaleźli dowód na upozorowanie śmierci muzyka

Popularna teoria spiskowa powróciła dzięki organizacji podszywającej się pod Anonymous.

Michael Jackson
foto: shutterstock.com

Świat muzyki lubi teorie spiskowe. Elvis, John Lennon, Michael Jackson - wielu fanów uważa, że ich śmierć była sfingowana. Jedna z takich teorii ożyła na nowo za sprawą podejrzanego wpisu na Twitterze.

Michael Jackson żyje? Zwolennicy teorii spiskowej twierdzą, że znaleźli dowód na upozorowanie śmierci muzyka

Na koncie na Twitterze, które miało należeć do organizacji Anonymous pojawił się wpis dotyczący Michaela Jacksona. Stwierdzono, że Król Popu żyje. Szybko jednak się okazało, że konto na Twitterze nie należy wcale do Anonymous. Mimo tego, wielu fanów znowu zaczęło zastanawiać się nad okolicznościami śmierci Michaela Jacksona.

Michael Jackson
Michael Jackson
Przeczytaj także Dokument "Zabójstwo Michaela Jacksona" ujawnia okoliczności śmierci muzyka

Uważasz, że Król Popu żyje?

Król Popu zmarł 25 czerwca 2009 roku w Los Angeles. Oficjalnie podano, że przyczyną jego śmierci było nagłe zatrzymanie krążenia. Jednak 2 lata później jego lekarz, Conrad Murray, został uznany winnym nieumyślnego zabójstwa piosenkarza poprzez podanie propofolu.

Michael Jackson pojawił się na szczycie listy zmarłych celebrytów, którzy zarobili najwięcej w 2018. Michael Jackson "zarobił" wówczas 400 milionów dolarów. W 2019 podano, że w sumie od śmierci w 2009 roku Michael Jackson "zarobił" 1,7 miliardów dolarów. 

Zobacz także: Córka Michaela Jacksona wystąpiła z sobowtórem Kurta Cobaina. Zobacz nagranie z Paryża

Tagi: Rock News Michael Jackson