Mick Jagger i Martin Scorsese kręcą serial

03.12.2014 12:44
Mick Jagger i Martin Scorsese kręcą serial Fot. Kronos, CC BY-SA 3.0

Stacja HBO dała zielone światło na realizację serialu o rockowej scenie lat 70. Czego możemy spodziewać się po tej produkcji?

Akcja serialu, który nie posiada jeszcze tytułu, ma rozgrywać się w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku. Jak informuje nadawca...

Cykl pokaże napędzany narkotykami i seksem muzyczny biznes, kiedy wybijały się punk i disco. Wszystko z perspektywy wydawcy, próbującego odnaleźć nowe brzmienie. 

Współtwórcami serialu są autorzy "Zakazanego imperium", czyli Martin Scorsese i Terence Winter oraz Wokalista The Rolling Stones, Mick Jagger.

Kogo zobaczymy na ekranie?

Bobby Cannavale zagra głównego bohatera - Richiego Finestrę, założyciela American Century Records, który próbuje wypromować nowe brzmienie i odbudować swą firmę. Partnerować mu będzie Olivia Wilde, która wcieli się w jego żonę, aktorkę i modelkę, prowadzącą hedonistyczny tryb życia. Rayowi Romano przypadła rola bliskiego współpracownika Finestry, Zaka Yankovicha, szefa promocji w wytwórni. Juno Temple sportretuje młodą, ambitną asystentkę pracującą w American Century Records. P.J. Byrne wcieli się natomiast w Scotta Levitta, partnera biznesowego w firmie założonej przez Finestrę.

Prace, jak widać na twitterze Jagger trwają w najlepsze...

Zrzut ekranu 2014-12-03 o 12.13.21

Mick Jagger ma podzielić się swoimi wspomnieniami, a także wziąć na siebie obowiązki producenckie. Dorobek wokalisty The Rolling Stones zamyka album "A Bigger Bang" z września 2005 roku.

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.