Mick Jagger i Martin Scorsese z 2. zwiastunem serialu „Vinyl”

Robert Skowronski
18.11.2015 12:17
Mick Jagger i Martin Scorsese z 2. zwiastunem serialu „Vinyl” Fot. Ons.pl

Coraz bliżej do emisji pierwszego odcinka serialu „Vinyl”, którego producentami są Mick Jagger z The Rolling Stones i Martin Scorsese. Poznaliśmy kolejny trailer tej produkcji stacji HBO.

Kolejne epizody przybliżą nam historię wytwórni American Century Records należącej do Richiego Finestry, który chce w nią tchnąć nowe życie szukając talentów w amerykańskim mieście.

Seria trafi do ramówki 14 lutego 2016 roku, a odcinek pilotażowy ma trwać aż 2 godziny. Jeszcze na początku października 2015 udostępniono pierwszy zwiastun serialu, w którym mogliśmy usłyszeć utwór „I Wanna Be Your Dog” zespołu The Stooges.

Przyszła pora na kolejny trailer. Zobaczcie jak będzie wyglądał serial, którego jednym z reżyserów będzie twórca „Taksówkarza”:

Na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak: Bobby Cannavale, Juno Temple, Olivia Wilde oraz Ray Romano. W produkcji weźmie też udział syn Micka Jaggera - James, który wcieli się w rolę Kipa Stevensa, wokalisty fikcyjnej punkowej kapeli The Nasty Bits. Zobaczcie zdjęcia z odtwórcami głównych ról:

Udostępniono także kilka nowych fotografii z planu zdjęciowego serialu:

Przeczytaj także
Przeczytaj także

Na produkcję złoży się dziewięć odcinków. Ich scenarzystą jest Terence Winter, który napisał już skrypty do „Wilka z Wall Street”, „Zakazanego imperium”, czy „Rodziny Soprano”. Serial będzie powstawał m.in. w sklepie z płytami The Rough Trade na Brooklynie. HBO całość zapowiada jako:

Napędzany narkotykami i seksem muzyczny biznes, kiedy wybijały się punk i disco. Wszystko z perspektywy wydawcy, próbującego odnaleźć nowe brzmienie.

Czekacie na wspólne dzieło Micka Jaggera i Martina Scorsese?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.