18.11.2015 12:17

Mick Jagger i Martin Scorsese z 2. zwiastunem serialu „Vinyl”

Coraz bliżej do emisji pierwszego odcinka serialu „Vinyl”, którego producentami są Mick Jagger z The Rolling Stones i Martin Scorsese. Poznaliśmy kolejny trailer tej produkcji stacji HBO.

Mick Jagger i Martin Scorsese z 2. zwiastunem serialu „Vinyl”
foto: Ons.pl

Kolejne epizody przybliżą nam historię wytwórni American Century Records należącej do Richiego Finestry, który chce w nią tchnąć nowe życie szukając talentów w amerykańskim mieście.

Seria trafi do ramówki 14 lutego 2016 roku, a odcinek pilotażowy ma trwać aż 2 godziny. Jeszcze na początku października 2015 udostępniono pierwszy zwiastun serialu, w którym mogliśmy usłyszeć utwór „I Wanna Be Your Dog” zespołu The Stooges.

Przyszła pora na kolejny trailer. Zobaczcie jak będzie wyglądał serial, którego jednym z reżyserów będzie twórca „Taksówkarza”:

Na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak: Bobby Cannavale, Juno Temple, Olivia Wilde oraz Ray Romano. W produkcji weźmie też udział syn Micka Jaggera - James, który wcieli się w rolę Kipa Stevensa, wokalisty fikcyjnej punkowej kapeli The Nasty Bits. Zobaczcie zdjęcia z odtwórcami głównych ról:

Udostępniono także kilka nowych fotografii z planu zdjęciowego serialu:

Na produkcję złoży się dziewięć odcinków. Ich scenarzystą jest Terence Winter, który napisał już skrypty do „Wilka z Wall Street”, „Zakazanego imperium”, czy „Rodziny Soprano”. Serial będzie powstawał m.in. w sklepie z płytami The Rough Trade na Brooklynie. HBO całość zapowiada jako:

"

Napędzany narkotykami i seksem muzyczny biznes, kiedy wybijały się punk i disco. Wszystko z perspektywy wydawcy, próbującego odnaleźć nowe brzmienie. "

Czekacie na wspólne dzieło Micka Jaggera i Martina Scorsese?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Mick Jagger