Mick Jagger uprawiał seks z 15-latką: "Nigdy nie pytał mnie o wiek"

04.02.2020 15:03
Mick Jagger|undefined Fot. BORIS HORVAT/AFP/East News

Po latach wyszło na jaw, że nastoletnia aktorka Rae Dawn Chong miała romans z wokalistą The Rolling Stones.

Mick Jagger jest żywym przykładem hasła "Sex, drugs i rock'n'roll". Historie o hulaszczym życiu muzyków The Rolling Stones stały się już legendarne, wokalista miał świetne powodzenie u dziewczyn i w wieku 73-lat został po raz ósmy ojcem. Co rusz pojawiają się jakieś ciekawe historyjki z jego życia i okazuje się, że Jagger ma sporo grzeszków na sumieniu.

Mick Jagger uprawiał seks z 15-latką: "Nigdy nie pytał mnie o wiek"

Aktorka Rae Dawn Chong wygadała się, że w 1977 roku, gdy miała 15 lat uprawiała seks z 33-letnim Mickiem Jaggerem. Kobieta wspomniała o tym w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, gdy została zapytana o występ w klipie muzyka do "Just Another Night" w 1985 roku. Okazało się, że aktorka ma długi język i całkiem przypadkowo wygadała się, że miała romans z wokalistą. Podczas kolejnego wywiadu, tym razem The Daily Mail, postanowiła nawiązać do swojej wypowiedzi, bo zdała sobie sprawę, że Jagger może mieć kłopoty z powodu jej wyznania:

Nigdy nie pytał mnie o wiek i nigdy o tym mu nie wspomniałam. Pamiętam, że był naprawdę słodki, miał potargane włosy. Myślałam wtedy: " Kurcze, on jest taki piękny". Nie zrobił nic złego, nie zmuszał mnie do rzeczy, których nie chciałam robić.

Przeczytaj także

Kobieta wyjaśniła, że były to lata 70., zupełnie inne czasy i wcale nie była ofiarą, wręcz przeciwnie mile wspomina chwile z Jaggerem:

Świetnie całował, w mojej głowie, nie był aż tak starszy ode mnie. Miał 33 lata, był młody, śliczny i miał fajne ciało. To nie było złe, było mi bosko, totalny rock'n'roll.

Co ciekawe, jeszcze w 1985 roku w rozmowie z People, aktorka twierdziła, że między nią a Jaggerem do niczego nie doszło. Tymczasem kilkadziesiąt lat później aktorka wygadała się o romansie i poczuła wyrzuty sumienia, bo nie stawia to Jaggera w dobrym świetle. Aktorka dodała:

Nie było to traumatyczne przeżycie, ani nie miało nic wspólnego z ruchem #MeToo, to było coś, co wręcz mnie wzmocniło. Zdałam sobie sprawę, że mam siłę, by zdobyć kogo chcę. 

Zobaczcie klip, w którym pojawili się razem Jagger i Rae Dawn Chong:

Jak na razie Mick Jagger nie skomentował sprawy.

Zobacz także: Mick Jagger wystąpi w thrillerze włoskiego reżysera

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.