Mick Jagger w nowym thrillerze. Zobacz, jak muzyk wciela się w handlarza dziełami sztuki [WIDEO]

14.10.2020 13:49
Mick Jagger w nowym thrillerze. Zobacz, jak muzyk wciela się w handlarza dziełami sztuki [WIDEO] Fot. shutterstock.com

Mick Jagger wcielił się w jedną z głównych ról w filmie "Obraz pożądania". W sieci pojawił się zwiastun produkcji, jak gwiazdor poradził sobie z wyzwaniem?

Gwiazdor rocka Mick Jagger jako handlarz dziełami sztuki? Dlaczego nie? Muzyk wcielił się w jedną z głównych ról w najnowszym thrillerze reżysera Giuseppe Capotondi "Obraz pożądania".

Mick Jagger w trailerze "Obrazu pożądania"

Muzycy bardzo często w trakcie swojej kariery decydują się na próbę swoich sił na dużym ekranie. Przykładem może być chociażby James Hetfield z Metalliki. Artysta zagrał u boku Zaca Efrona w filmie o Tedzie Bundym "Podły, okrutny, zły", gdzie wcielił się w oficera Boba Haywarda.

Mick Jagger w roli milionera. Kiedy premiera?

Także Mick Jagger ma już za sobą kilka filmowych ról. W 1970 roku zagrał Turnera w "Przedstawieniu", w 1992 roku wcielił się w Victora Vacendaka w "Freejacku", a 19 lat temu mogliśmy zobaczyć muzyka w "Grze w słowa". Od tamtej pory gwiazdor nie poszerzył filmografii o duże role.

Przeczytaj także

Aż do teraz. W sieci pojawił się zwiastun "Obrazu pożądania". Za reżyserię produkcji odpowiada Giuseppe Capotondi, a Mick Jagger wciela się w filmie w rolę ekscentrycznego milionera Josepha Cassidy'ego, który zajmuje się handlowaniem dziełami sztuki. Jak poradził sobie z wyzwaniem gwiazdor rocka?

Krytycy do tej pory ciepło przyjmują Micka Jaggera na dużym ekranie. "Time" okrzyknął jego postać "urzekającą", a "Washington Post" uznał, że podczas oglądania filmu najwięcej przyjemności dostarcza patrzenie na zabawnego Jaggera.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji:

Premiera "Obrazu pożądania" w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii została zaplanowana na 30 października.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.