23.07.2019 13:01

Mick Jagger wystąpi w thrillerze włoskiego reżysera

Wokalista The Rolling Stones, Mick Jagger zagra w artystycznym thrillerze "The Burnt Orange Heres" włoskiego reżysera Giuseppe Capotondiego.

Mick Jagger
foto: Rex Features/East News

Mick Jagger mimo swoich ostatnich problemów ze zdrowiem, nie myśli o przejściu na emeryturę. Muzyk przeszedł operację serca, a chwilę później wrócił do aktywnego koncertowania. Formy może pozazdrościć mu niejeden trzydziestolatek, ale to nie wszystko. Jagger poza obowiązkami frontmana jednej z najpopularniejszych grup rockowych na świecie, zgodził się także na zagranie w thrillerze.

Mick Jagger wystąpi w thrillerze włoskiego reżysera

"The Burnt Orange Heresy” to artystyczny thriller włoskiego reżysera Giuseppe Capotondiego. Jego premierę zaplanowano na zbliżający się Festiwal Filmowy w Wenecji.

Mick Jagger
Mick Jagger
Przeczytaj także Mick Jagger udzielił pierwszego wywiadu po operacji. Jak przygotowuje się do trasy The Rolling Stones?

Produkcja to adaptacja książki Charlesa Willeforda pod tym samym tytułem. W dziele pojawi się wiele znanych nazwisk. Mick Jagger zagra u boku Donalda Sutherlanda, Claes Bang i Elizabeth Debicki. Muzyk wcieli się w postać Josepha Cassidy'ego - bogatego kolekcjonera sztuki, który zatrudnia parę i zleca im kradzież dzieła słynnego artysty.

Zgodnie z opisem, który możemy przeczytać w materiałach festiwalu, nowe dzieło Capotondiego będzie "erotycznym thrillerem w stylu neo-noir”. Jak donosi nme.com, produkcja ujrzy światło dzienne 7 września 2019 roku i zakończy 11-dniowy festiwal w Wenecji.

Zobacz też: The Rolling Stones pierwszy raz od 50 lat zagrał cover na koncercie 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Mick Jagger The Rolling Stones