Mieszkańcy Singapuru zebrali tysiące podpisów przeciw koncertom metalowym w ich kraju

Joanna Chojnacka
07.03.2019 17:17
Mieszkańcy Singapuru zebrali tysiące podpisów przeciw koncertom metalowym w ich kraju Fot. shutterstock.com

Powstała petycja internetowa odnośnie koncertów Watain i Soilwork w Singapurze. Mieszkańcy zebrali 16 tysięcy podpisów przeciwko występom.

Po raz kolejny okazuje się, że bojkotowanie koncertów metalowych zdarza się nie tylko w Polsce. Ostatnio w naszym kraju cenzura chciała dopaść Festiwal Uwolnić Muzykę, jednak władzom miasta nie udało się przejąć kontroli nad wydarzeniem. Wcześniej przeciwnikom metalu udało się odwołać występ między innymi grupy Marduk w Rzeszowie. Z kolei we wrześniu 2018 roku ten sam zespól nie zagrał w Gwatemali, Carcass natomiast został zmuszony do odwołania występu w Malezji w 2015 roku

Przeczytaj także

Mieszkańcy Singapuru nie chcą koncertów metalowych 

Mieszkańcy Singapuru stworzyli petycję w celu ostrzeżenia Ministerstwa Kultury przed nadchodzącymi koncertami metalowych grup Watain i Soilwork. Kampania pojawiła się na stronie change.org i została zatytułowana "Zbanujmy satanistyczne grupy muzyczne Watain i Soilwork".

W opisie petycji czytamy, że metalowe zespoły nie są godnymi reprezentantami kultury, którą mieszkańcy chcą pokazywać młodzieży, a ich przekazy podprogowe mogą powodować u młodych ludzi myśli samobójcze. Mieszkańcom udało się zebrać już około 16 tysięcy podpisów przeciwko koncertom.

Zobacz też: >>Księża chcieli odwołać koncert zespołu Kat & Roman Kostrzewski<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.