Mietek Jurecki z Budki Suflera wyda solowy album. Posłuchaj singla ''Nie wszyscy umierają'' [WIDEO]

12.10.2021 15:27
Mietek Jurecki z Budki Suflera Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Mietek Jurecki podzielił się singlem zapowiadającym jego album "Telefon Zaufania". Jak brzmi kawałek "Nie wszyscy umierają"?

Fanów Budki Suflera na pewno ucieszy fakt, że Mietek ''Mechanik'' Jurecki już niedługo wyda nowy, solowy album, który będzie się składać aż z 2 CD. Czego należy się spodziewać po tym materiale? Muzyk podzielił się pierwszym singlem zapowiadającym jego nowe wydawnictwo. 

Polecamy

Mietek Jurecki z Budki Suflera wyda solowy album. Posłuchaj singla ''Nie wszyscy umierają'' [WIDEO]

Krążek ''Telefon Zaufania'' ma się ukazać 5 listopada i będzie składać się z 2 części - '"Homo Sapiens" i "Telefon zaufania". Wydawnictwo ukaże się nakładem BNB Records i już teraz możemy uszłyszeć singiel promujący nową płytę Mietka Jureckiego. Do utworu "Nie wszyscy umierają" powstał klip wyreżyserowany przez samego muzyka.

Serwis cantaramusic.pl zacytowało słowa muzyka, który tak wypowiedział się na temat nowego wydawnictwo:

Nie zastanawiałem się długo nad tym w jaki sposób uczcić swoje 65. urodziny. Jest dla mnie oczywiste, że skoro jestem muzykiem, to powinienem taki jubileusz uczcić muzycznie. Postanowiłem tym razem nie nagrywać kolejnego albumu z melodyjnymi piosenkami, chociaż od melodii nie ucieknę, ponieważ urodziłem się w kraju słowiańskim, gdzie najważniejszą wartością muzyczną jest właśnie melodia.

Mietek Jurecki wyznał, że na nadchodzącym albumie pojawi się muzyka, która na przestrzeni wielu lat go pociągała, ale nie miał okazji jej nagrać. Nadal utrzymuje, że nie interesuje się "modnymi stylami i wskazówkami decydentów medialnych".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.