25.05.2018 15:39

Mike Shinoda opublikował teledysk do solowego utworu „Running From My Shadow”

15 czerwca 2018 ukaże się debiutancki solowy album lidera Linkin Park, Mike’a Shinody. Poznaliśmy kolejny pochodzący z niego utwór, z gościnnym udziałem kanadyjskiego wokalisty Grandsona.

Mike Shinoda opublikował teledysk do solowego utworu „Running From My Shadow”
foto: kadr z wideo

Przyszłość Linkin Park po śmierci jego wokalisty Chestera Benningtona, który 20 lipca 2017 popełnił samobójstwo, wciąż jest niepewna. Lider zespołu, Mike Shinoda postanowił odpocząć od jego działalności i znaleźć ukojenie w karierze solowej.

25 stycznia 2018 Mike wydał trzyutworową EP „Post Traumatic”, zainspirowaną swoim stanem ducha po śmierci Chestera. Identyczny tytuł otrzyma jego pierwszy solowy album studyjny, który ma ukazać się 15 czerwca 2018.

Wcześniej Shinoda opublikował utwory „Crossing A Line” i „Nothing Makes Sense Anymore”.Teraz zaprezentował teledysk do piosenki „Running From My Shadow”. Razem z Mike’em gościnnie zaśpiewał w niej wokalista z Toronto o pseudonimie Grandson. Posłuchajcie nowego solowego utworu lidera Linkin Park:

Co dalej z Linkin Park?

Mimo wielkiej tragedii, jaka spotkała Linkin Park, Mike i reszta muzyków wyrażają chęć kontynuowania jego działalności. W styczniu 2018 Shinoda napisał na Twitterze:

"

Mam zamiar kontynuować działalność LP, a chłopaki czują to samo. Mamy wiele do przebudowania i musimy odpowiedzieć na wiele pytań, więc to zajmie trochę czasu. "

Na razie nie poznaliśmy jednak żadnych konkretów na temat kolejnych poczynań zespołu. Czy Waszym zdaniem Linkin Park powinien działać dalej po śmierci Chestera Benningtona?

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Linkin Park Mike Shinoda