18.05.2017 12:26

Mike Shinoda skomentował reakcje nastolatków na muzykę Linkin Park

Artysta nieźle się uśmiał słuchając młodzież, która bez owijania w bawełnę oceniła teledyski zespołu. Sprawdźcie!

Mike Shinoda skomentował reakcje nastolatków na muzykę Linkin Park
foto: kadr z wideo

Pamiętacie nagranie, w którym młodzież oceniała twórczość Linkin Park? Teraz to właśnie wideo obejrzał Mike Shinoda i możemy teraz zobaczyć jak on zareagował na nastolatków, którzy szczegółowo przypatrywali się teledyskom kapeli.

Na pierwszy ogień poszedł singiel „Heavy” i większość dzieciaków stwierdziła, że nie zna tej kapeli. Shinoda tylko się uśmiechał i komentował wypowiedzi młodzieży. Szczególnie zwracał uwagę na jedną osobę, która okazuje się być fanem zespołu i nie jest zachwycona nowym kawałkiem. Muzyk wtedy wyjaśnia, że słuchając studyjnego nagrania ma się wrażenie, że numer jest bardziej elektroniczny, jednak podczas występów utwór prezentuje się bardziej rockowo.

Okazuje się, że Shinoda ma do siebie dystans i nie krępuje się śmiać ze starych klipów czy swojej dziwnej fryzury, choć nie obyło się bez uszczypliwego komentarza związanego z włosami Chestera Benningtona. Muzyk był również zaskoczony, że jedna z dziewczyn doceniła ewolucję zespołu, którą można zauważyć słuchając numerów. Jednak było mu również przykro, że inna osoba wspomniała o swoich przyjaciołach, którzy nie lubią tej kapeli tak po prostu.

W konsekwencji Shinoda był tak poruszony, że postanowił wszystkim sprezentować koszulki Linkin Park.

Jeden z chłopaków komentując fakt, że fani nie przepadają za popowym utworem „Heavy” stwierdził, iż wielu słuchaczy po prostu chciałoby, aby kapela ciągle tworzyła to samo. Shinoda wówczas zaklaskał i wyjaśnił, że tworzenie wielu numerów brzmiących podobnie po prostu spowoduje, że muzycy oszaleją.

Ten utwór, jak również stare hity usłyszymy już niebawem na żywo, bowiem Linkin Park wystąpi 15 czerwca 2017 roku w ramach Impact Festival 2017.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Linkin Park