Mike Shinoda ujawnił film ze studia z nowym utworem Linkin Park

Maciej Koprowicz
20.12.2017 10:37
Mike Shinoda ujawnił film ze studia z nowym utworem Linkin Park Fot. kadr z wideo

Na zamieszczonym na Instagramie filmie słychać roboczą studyjną wersję nowej piosenki, „Looking For An Answer”.

Po tragicznej śmierci Chestera Benningtona 20 lipca 2017 sytuacja Linkin Park jest trudna do określenia. Fani i koledzy z branży zastanawiają się, czy muzycy będą działać bez zmarłego wokalisty. M. Shadows z Avenged Sevenfold uważa, że Mike Shinoda powinien dalej kierować zespołem i wygląda na to, że tak się właśnie stanie.

Podczas koncertu upamiętniającego Chestera w Los Angeles Linkin Park stanął po raz pierwszy na scenie od 6 lipca 2017. Co więcej, wykonał premierowy utwór – „Looking For An Answer”, zaśpiewany przez Mike’a jako hołd dla Chestera. Czy będzie zapowiedzią nowej płyty?

Shinoda udostępnił na swoim Instagramie wideo ze studia. Widać na nim, jak muzyk pracuje nad studyjną wersją „Looking For An Answer”.

Mike napisał o nim na Twitterze:

Ta piosenka to pierwszy krok. Kto wie, ile jeszcze kroków przed nami. Ale obiecałem dzielić się postępami, więc się nimi dzielę! Wesołych świąt, ludzie.

Przyszłość Linkin Park nie została jeszcze określona, ale najwyraźniej historia grupy nie dobiegnie końca wraz ze śmiercią Chestera. Z pewnością nie wchodzą w grę występy z… hologramem wokalisty, o co pytają Shinodę dociekliwi fani.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.