Milczenie Owiec „Przyjdą tu”. Nowy klip już na Antyradio.pl!

Małgorzata Wierzejewska
02.06.2015 15:17
Milczenie Owiec „Przyjdą tu”. Nowy klip już na Antyradio.pl! Fot. materiały prasowe

Kawałek zapowiada nowy album zespołu Milczenie Owiec, który już jesienią ukaże się po 10 latach przerwy. Czego możemy się spodziewać? Sprawdźcie! 

Od radiowej premiery nowego singla zapowiadającego drugi w karierze album zespołu minęły dwa miesiące. Teraz kawałek grupy Milczenie Owiec „Przyjdą tu” doczekał się teledysku! Piosenka to muzyczny manifest, który ma zwrócić uwagę na sytuację panująca za naszą wschodnią granicą.

Członkowie zespołu zdradzili, że podczas nagrywania materiału na nową płytę odnaleźli w sobie nowe pokłady energii. Efekt końcowy dał im mocnego „kopa” do ukończenia prac nad zbliżającym się, długo wyczekiwanym, drugim albumem. Zespół Milczenie Owiec to wokalistka Aleksandra Wysocka, gitarzyści Mateusz Sieńko i Hubert Koczergo, basista Łukasz Gajowniczek i perkusista Maciej Szymborski.

Początki grupy sięgają 2002 roku. Dwa lata później do Milczenia Owiec dołączyła Ola Wysocka. To właśnie z nią, w czerwcu 2005 roku zespół wydał swoją debiutancką płytę „Twarze”. Promował ją kawałek zatytułowany „Cisza”.

Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu Milczenie Owiec, nowy etap w działalności muzyków przyniósł rok 2014. Premierę miał wtedy pierwszy od 2006 roku oficjalny singiel zatytułowany „Bunt”. Jesienią tego samego roku oraz w marcu 2015 odbyły się koncerty MO wraz z formacją Carrion.

Drugi singiel zespołu Milczenie Owiec „Przyjdą tu” ukazał się dokładnie 23 marca. Kawałek od razu trafił na listę przebojów Turbo Top Antyradia. Obecnie trwają ostatnie prace nad ukończeniem drugiego albumu, który nakładem MJM Music ma ukazać się już jesienią. 

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.