Miley Cyrus dała rockowy koncert z Joan Jett i Billym Idolem. To podziękowanie dla służby zdrowia [WIDEO]

08.02.2021 14:57
Miley Cyrus i Billy Idol Fot. Rex Features/East News

Miley Cyrus zaprosiła Billy'ego Idola i Joan Jett, by wspólnie zagrać na specjalnym koncercie w ramach Super Bowl.

Miley Cyrus z impetem wtargnęła do rockowego świata. Na jej ostatniej płycie "Plastic Hearts" pojawili się Billy Idol i Joan Jett, którzy również dołączyli do wokalistki podczas jej występu w ramach Super Bowl.

Polecamy

Miley Cyrus dała rockowy koncert z Joan Jett i Billym Idolem. To podziękowanie dla służby zdrowia [WIDEO]

Przed meczem Miley Cyrus zagrała na Raymond James Stadium specjalny koncert Tik Tok Tailgate dla wyjątkowej publiczności - medyków, którzy zostali już zaszczepieni przeciw koronawirusie. To dla nich wykonała swoje utwory oraz mnóstwo coverów. Joan Jett zaśpiewała razem z Cyrus "Bad Reputation", "Bad Karma" i "I Hate Myself for Loving You". Natomiast Billy Idol wykonał z młodą wokalistką "Night Crawling", ich wspólny utwór z płyty Cyrus oraz przebój "White Wedding". Obejrzyjcie nagrania z tych występów:

Miley Cyrus wykonała również cover "Head Like a Hole" Nine Inch Nails , "Rebel Girl" Bikini Kill oraz "Jolene" Dolly Parton. Gwiazdą wieczoru, która wystąpiła w przerwie finału NFL był The Weeknd, który zapowiedział koncert w Polsce w 2022.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.