10.02.2020 14:19

Miley Cyrus wykonała cover The Doors podczas świętowania 50-lecia wydania "Morrison Hotel"

Wokalistka popowa Miley Cyrus wystąpiła podczas imprezy zorganizowanej z okazji 50-lecia wydania "Morrison Hotel". Artystka wykonała cover utworu "Roadhouse Blue".

Miley Cyrus
foto: Rex Features/East News

8 lutego 2020 roku odbyła się specjalna impreza z okazji 50-lecia wydania płyty "Morrison Hotel" The Doors. Wśród wykonawców pojawiła się miedzy innymi popowa artystka Miley Cyrus, która nigdy nie ukrywała, że jest fanką rockowego brzmienia.

Miley Cyrus w coverze The Doors

Cyrus wykonała utwór "Roadhouse Blues" w towarzystwie producenta Andrew Watt, gitarzysty Robby'ego Kriegera i zespołu Tangiers Blues band. Wydarzenie odbyło się w klimatycznym Sunset Marquis w West Hollywood.

Marilyn Manson
Marilyn Manson
Przeczytaj także Marilyn Manson opublikował cover "The End" zespołu The Doors

Występ możecie zobaczyć na nagraniu poniżej:

Oprócz Miley Cyrus na wydarzeniu pojawił się Dennis Quaid, który wykonał "L.A. Woman" czy Struts z kawałkiem "Riders On The Storm".

"Morrison Hotel" to piąty album studyjny w dyskografii kultowej grupy The Doors. Płyta sprawiła, że zespół po raz kolejny wylądował na piedestale rock-bluesa. Nazwa wzięła się od przypadkowo spotkanego hotelu, również na okładce widzimy witrynę tajemniczego miejsca. Krążek ukazał się 9 lutego 1970 roku.

Zobacz też: Krist Novoselic (Nirvana) i Jerry Cantrell (Alice In Chains) zagrali utwory The Doors z jego muzykami 

Tagi: Rock News The Doors