Miley Cyrus wykonała cover The Doors podczas świętowania 50-lecia wydania "Morrison Hotel"

10.02.2020 14:19
Miley Cyrus wykonała cover The Doors podczas świętowania 50-lecia wydania "Morrison Hotel" Fot. Rex Features/East News

Wokalistka popowa Miley Cyrus wystąpiła podczas imprezy zorganizowanej z okazji 50-lecia wydania "Morrison Hotel". Artystka wykonała cover utworu "Roadhouse Blue".

8 lutego 2020 roku odbyła się specjalna impreza z okazji 50-lecia wydania płyty "Morrison Hotel" The Doors. Wśród wykonawców pojawiła się miedzy innymi popowa artystka Miley Cyrus, która nigdy nie ukrywała, że jest fanką rockowego brzmienia.

Miley Cyrus w coverze The Doors

Cyrus wykonała utwór "Roadhouse Blues" w towarzystwie producenta Andrew Watt, gitarzysty Robby'ego Kriegera i zespołu Tangiers Blues band. Wydarzenie odbyło się w klimatycznym Sunset Marquis w West Hollywood.

Przeczytaj także

Występ możecie zobaczyć na nagraniu poniżej:

Oprócz Miley Cyrus na wydarzeniu pojawił się Dennis Quaid, który wykonał "L.A. Woman" czy Struts z kawałkiem "Riders On The Storm".

"Morrison Hotel" to piąty album studyjny w dyskografii kultowej grupy The Doors. Płyta sprawiła, że zespół po raz kolejny wylądował na piedestale rock-bluesa. Nazwa wzięła się od przypadkowo spotkanego hotelu, również na okładce widzimy witrynę tajemniczego miejsca. Krążek ukazał się 9 lutego 1970 roku.

Zobacz też: Krist Novoselic (Nirvana) i Jerry Cantrell (Alice In Chains) zagrali utwory The Doors z jego muzykami 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.