01.07.2019 11:27

Miley Cyrus wykonała piosenki Metalliki i Led Zeppelin na Glastonbury 2019 [WIDEO]

Miley Cyrus uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Tym razem wszyscy zwariowali na punkcie występu piosenkarki podczas festiwalu Glastonbury. 

Miley Cyrus Glastonbury 2019
fot. kadr z wideo

Brytyjski festiwal Glastonbury dobiegł końca 30 czerwca 2019 roku. Wydarzenie rozpoczęło się 26 czerwca, a podczas imprezy wystąpiła masa artystów. Na scenie pojawili się The Cure, Janet Jackson, The Killers, The Chemical Brothers, a także Miley Cyrus. Młoda artystka postanowiła zaprezentować się w niecodziennym wydaniu, a w jej repertuarze pojawiło się kilka utworów, które zna każdy fan rockowej muzyki. 

Miley Cyrus zaśpiewała utwór Metalliki i Led Zeppelin

Wokalistka postawiła na rockowy performance. Miley zaśpiewała "Head Like a Hole" Nine Inch Nails. Wersję Cyrus po raz pierwszy usłyszeliśmy w serialu "Black Mirror". Artystka wcieliła się w Ashley O, idolkę nastolatek, która sama nie do końca jest spełniona. Jednak największym zaskoczeniem była jej wersja słynnego utworu Metalliki "Nothing Else Matters". Jak piosenkarka wypadła w tym utworze? 

Metallica zagrała Iron Maiden
Metallica zagrała Iron Maiden
Przeczytaj także Metallica zagrała utwór Iron Maiden na koncercie w Londynie. Jak brzmi "Killers" w ich wykonaniu? [WIDEO]

Podczas festiwalu Miley Cyrs wykonała także utwór Led Zeppelin "Black Dog". Fani byli zachwyceni, a na Twitterze pojawiła się fala entuzjastycznych wpisów. Fragment jej występu udostępnił profil BBC Radio na Twitterze: 

Zobacz także: Mashup Metalliki z Chrisem Brownem, Rihanną... i Megadeth

Tagi: Metallica Led Zeppelin Glastonbury