Miley Cyrus zaśpiewała hity Queen. Posłuchaj coverów "We Will Rock You" i "Don't Stop Me Now" [WIDEO]

08.04.2021 17:14
Miley Cyrus Fot. JAMIE SQUIRE/Getty AFP/East News

Miley Cyrus kolejny raz sięgnęła po rockowe szlagiery. Jak poradziła sobie z repertuarem Queen?

Queen i Miley Cyrus? Dobrze przeczytaliście. Gwiazda Disneya już nie jest słodziutką dziewczyną, ścięła włosy, paraduje w skąpych ciuszkach i śpiewa rockowe klasyki. Wokalistka dotychczas zaprezentowała covery The Cranberries i The Cure, które przypadły do gustu wielu słuchaczom. Co więcej, jej nowy album "Plastic Hearts" zajął 1. miejsce na liście Top Rock Albums Chart. Miley dalej flirtuje z rockiem i ostatnio sięgnęła po repertuar Queen. Jak wypadła w słynnych hitach Królowej?

Polecamy

Miley Cyrus zaśpiewała hity Queen "We Will Rock You" i "Don't Stop Me Now" [WIDEO]

Piosenkarka wystąpiła podczas turnieju koszykówki NCAA i oprócz swoich piosenek z nowej płyty zaśpiewała przeboje Queen "We Will Rock You" oraz "Don't Stop Me Now", jak również "Heart of Glass" grupy Blondie oraz "American Woman" The Guess Who.

Jeżeli ciekawi Was, jak wypadł cały występ Miley Cyrus, to podrzucamy Wam nagranie z jej rockowego show:

Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich oświadczając, że nagrywa album z coverami Metalliki. Jak na razie nie wiadomo, kiedy miałaby się odbyć premiera nowego wydawnictwa, ale na pewno metalowcy zainteresują się tą płytą i będą bardzo surowi w ocenianiu coverów.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.